Pilates ve Tatil
Tatilde Pilates
22 Haziran 2015
Pilatese Dönüş
Pilatese Dönüş
13 Ağustos 2015
Hepsini göster

Air Pilates, Gyrokinesis ve Ballet Fusion

Anti Gravity Pilates
Air Pilates
Merhabalar,

Biz tatile gidiyoruz sevgili Focus Ailesi. Ancak gitmeden sizlerle paylaşmak istediğimiz bir kaç yenilik var. Derslerimiz, 23 Temmuz ile 17 Ağustos arası eğitmenler tatilde olacağından aktif olmayacak, ama gelince sizleri bekleyen hoş dersler için sizi şimdiden biraz heveslendirmek ve meraklandırmak istiyoruz. Hem biraz pilates yapmayı özleyin değil mi :)

İlk olarak son zamanların keyifli egzersizlerinden biri olan Anti Gravity Pilates, Aerial Pilates, Aerial Yoga gibi isimlerle tanıdığınız, yerçekimine karşı hareket edeceğimiz Air Pilates derslerimizi duyuralım. Bu yıl Air Pilates , Chair ve Matwork Combo adında yeni bir grup dersimiz var. Artık matwork grup derslerimiz sadece haftaiçi iki akşam var onun dışında bu combo dersimiz ile hizmet vereceğiz. Grup kontenjanı sadece 4 kişilik olan bu ders ile ilgili detaylı bilgilendirme ve kayıtlar yaz sonunda olacak.

Ballet Fusion ise genel adıyla “yetişkinlere bale dersi” olarak stüdyomuzdaki yerini alacak. Cuma sabahları ve akşamları açılacak grupların yanı sıra, genel isteğe göre belki çalışanlar için Pazar günlerine de ek ders açılacaktır. Yetişkinlerle bale derslerinde, doğru bir postür, zarif bir duruş, tüm beden ve zihnin aynı anda koordine halde çalıştırılması ile oluşan zinde bir vücut ve fit kaslar elde edebileceksiniz. Bunun yanında bir bale sanatçısının günlük trainingi hakkında bilgi sahibi olacak ve bu antrenmanın daha önce hiç bale yapmamış bir kişiye nasıl adapte edilebildiğine kendiniz bile şaşıracaksınız.

Gyrokinesis ise bu sene ders olarak programımızdaki yerini alıyor. Cumartesi sabahları saat 11 00 itibariyle maksimum 10 minimum 4 kişi ile gerçekleşecek olan grup derslerimizden şimdiye kadar hiç yaşamadığınız bir deneyim yaşayacak ve çok keyif alacağınızdan eminiz.

Bu yıl Focus Studio’da yine eğitmenlik eğitimleri, atölyeler, workshoplar ve seminerler de oldukça fazla olacak. Focus Studio yıllardır oluşturduğu kaliteli çizgisiyle aynı kalitede eğitmenler yetiştirme yolunda da ilk adımları atmaya başlayacak. Yeni sezonda eğitim, workshop ve seminer tarihlerimizi sizlerle sık sık paylaşacağız.

Tüm bu hoş yeniliklerin yanısıra tatil sonrasında her zamanki vazgeçilmez derslerimiz Aletli Pilates (reformer, cadillac, matwork), Yoga ve TRX özel ve grup derslerimizle de tüm hızıyla kaldığımız yerden devam ediyor olacağız.

Herkese keyifli, sağlıklı güzel bir yaz ve tatil diliyoruz. Sizi özleyeceğiz :)

Hayata ve kendinize Focus’lanın

Şirvan Denizci

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir