Egzersiz Ve Cildimiz
07 Mayıs 2012
Favori Pilates Hareketiniz Hangisi (1)
23 Mayıs 2012
Hepsini göster

Alper Sunaçoğlu

Merhaba sevgili üyelerimiz ve blog takipçilerimiz. Bu hafta sizlerle pilates blogumuzda çok gurur duyduğumuz bir ismi paylaşmak ve rekor denemesini duyurmak istiyoruz.

 

 

Alper Sunaçoğlu yüzme sporuna 5 yasında baslamış
Aynı zamanda akrobasi, parasüt,yamaç parasütü,scuba ,uzak doğu sporları ve Trıatlon ve modern pentatlon gibi  sporlarla da  lisanslı ve profesyonel olarak ilgilenmektedir.

Yüzme, triatlon ve askeri pentatlon sporlarında birçok madalyası bulunan Alper Sunaçoğlu uluslararası platformda sayısız başarılara imza atmış bir sporcumuzdur.

4-5 EylÜl .2010 tarihinde Mersin’in Anamur ilçesinden Kıbrısın Girne limanı arasını yani başka bir deyişle Akdeniz’i 26 saat 15 dakıka non-stop kafessiz ve maraton yüzmüş, muhteşem  bir rekora   imzasını atmıstır. Yüzmüs oldugu mesafe kuşbakışı 78 km olmasına rağmen akıntı ve sapmalarla beraber yüzdüğü mesafe 95 km ye tekabül etmektedir.

Bugün itibariyle Trabzon’un Akçaabat İlçesinden suya girerek, 19 Mayıs Cumartesi günü saat 12 00 civarında Atatürk’ün Samsun’a ayak bastığı iskeleden karaya çıkmayı planlayan Alper Sunaçoğlu’na Focus Studio olarak bu rekor denemesinde başarılar diliyoruz. Umuyoruz ki bu anlamlı rekorun ardından daha pek çok harika rekora daha imza atacaktır.

Çok sevgili üyemiz Leyla Bahtiyar’ın  kendisi için yazdığı harika yazısını mutlaka okumanızı tavsiye ediyoruz. Aşağıdaki link vasıtasıyla yazıya ulaşabilirsiniz.

 http://www.oncehalk.com/2012/05/leyla-bahtiyar-108.html

 

Herkese harika haftalar dileriz. Hayata ve kendinize Focus’lanın :)

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir