Pilates Blogda Üç Sene
25 Ağustos 2014
Pilates Bebeklerimizden Biri Daha Dünyaya Geldi
22 Eylül 2014
Hepsini göster

Bir Pilates Üyemiz Daha Evlendi

Erenköy PilatesHerkese Merhaba !

Bu hafta çok güzel bir haber paylaşmak istiyoruz tüm Focus Studio pilates ve yoga üyelerimizle…

Çok sevgili pilates üyemiz Aslı Aslan evlendi. Kendisiyle çok uzun zaman birlikte reformer özel ders pilates uygulamaları yaptığımız Aslı’nın bu mutlu gününde yanında olmak bize çok büyük sevinç ve mutluluk verdi.

 

Evlilik hazırlığı yaptığı son dönemlerde matwork pilates grup derslerimize de katılan Aslı, en disiplinli, en pilates sever üyelerimizden biridir. Geldiği dönemlerde ders aksattığı pek görülmemiştir diyebiliriz. Ayrıca, Aylin Hoca ve benim aynı odada ders verdiğimiz günlerde, birlikte yaptığımız hoş sohbetleri de unutmuyoruz :)

Aynı odada hem sağlam bir şekilde pilates dersi yapar hem de Aylin Hoca’nın üyesi ve Aslı’nın da dahil olduğu güzel muhabbetler ederdik birlikte o dönemlerde. Hatta ve hatta ilk evlilik haberini de o pilates derslerimiz esnasında almıştık Aslı’dan.

Bir süre sonra üyelerimizle pilates derslerinin ötesine geçiyor ve sıkı dostluklar, keyifli ilişkiler kurmayabağdat caddesi pilates da başlıyoruz. Dolayısıyla onların hayatlarındaki olumlu ve güzel gelişmeler bizleri, pilates derslerinde aldıkları sonuçlar kadar mutlu ediyor. Focus’da herşey pilates ve egzersizin ötesine geçmeye başlıyor böylelikle :) En güzeli de üyelerimizin mutlu olduğu anlara şahit olmak oluyor. Doğum yapan üyelerimiz, evlilik yapan üyelerimiz ve daha pek çok güzel haber bizleri çok mutlu ediyor.

İşte dün Aylin Hoca ve ben yine böyle güzel bir olaya şahit olduk. İnan Demirci ve Aslı Aslan Demirci çiftini Focus ailesi olarak bir kez de buradan kutluyor, bundan sonraki hayatlarını  huzurlu, keyifli, mutlu ve sevgi dolu geçirmelerini yürekten diliyoruz.

Aslı’yı yeni sezonda tekrar pilates yaparken aramızda görmeyi de istiyoruz tabi ki, kendisini epey özledik :) Focus Studio‘da yeni sezonumuz başlarken, yine hepinizle güzel, haberlerle dolu, pilates coşkusuyla dolu, mutlu günler yaşayacağımız bir sene olmasını diliyoruz. Her yıl aramıza katılan yeni üyelerimizle de yeni hikayeler, yeni dostluklar ve yeni güzel derslere başlamak en büyük arzumuz. Bu yıl da başta pilates ve egzersiz olmak üzere birlikte  güzel paylaşımlara sizleri davet ediyoruz.

Hayata ve kendinize Focus’lanın :)

Şirvan Denizci

BENZER YAZILAR İÇİN TIKLAYIN;

FOCUS’UN TATLI ÜYELERİNDEN EKİN SOYASLAN EVLENDİ

DÜĞÜN FOTOĞRAFI HİZMETİ

OZAN ATASOY’DAN FOCUS ÜYELERİNE VE PİLATES BLOG TAKİPÇİLERİMİZE ÇOK ÖZEL BİR JEST

HAMİLE PİLATESİ ÜYEMİZDEN GÜZEL HABER

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir