Petzl Roc Trip 2011 Sunumu (Getu Vadisi-Çin)
30 Kasım 2011
Zayıflama Tedavilerinde Fiziksel Aktivitenin Önemi
13 Aralık 2011
Hepsini göster

Cem Arasan ile Latin Dansları

Hekese merhaba,
Bilindiği gibi kasım ayının son haftasında stüdyomuzda pilatesin yanısıra latin dansları derslerimiz de başlamıştı. Dans dersleri başlayalı henüz sadece  iki hafta olmasına rağmen  üyelerimiz kendilerinin bile beklemediği bir performans sergileyerek Cem Arasan’ın desteği ve titizliği sayesinde 2. günden itibaren gayet başarılı şekilde dans etmeye ve koreografik bir düzende hareket edebilmeye başladılar. Cem Hoca’nın en önemli ve sevdiğimiz özelliği,  her  öğrencisi ile sıkılmadan birebir şeklide ilgilenerek ve tüm figürleri detaylı biçimde  öğreterek işini ciddiye almasıdır. Bu şekilde kısa zamanda latin danslarına katılan üyelerimizin latin gecelerine katılabilecek ve keyifli zaman geçirebilecek seviyeye geleceğine inanıyoruz.
Stüdyomuzda Pilatesin yanında bu tarz dans aktivitelerine ve derslerine yer vermeye devam edeceğiz. Bu isteğimiz, Belkıs Hoca’nın ve benim eski mesleğimiz olan dansı özleyip, bir şekilde hayatımızın içinde kalmasını istememizin yanında, dansın bedensel olarak üyelerimiz için en faydalı  egzersizlerden biri olduğunu düşünmemizden de kaynaklanıyor. Özellikle latin danslarının, keyifli ve hareketli temposu sayesinde pilatesle birlikte üyelerimize önerdiğimiz harika bir formda kalma yöntemi olduğunu düşünüyoruz. Hatta bazı günler  biz de kendi pilates derslerimizden fırsat bulursak Cem Hoca’nın keyifli derslerine bizzat katılarak dansa olan özlemimizi  bir nebze  olsun gideriyor ve antrenman yapmış oluyoruz :)

Bu hafta üyelerimizin 3. derslerinde hangi aşamaya geldiklerini anlatan neşeli ve sempatik  videolarımızı paylaşmak istiyorum. Aşağıda verdiğim linkleri tıklayarak ulaşabilirsiniz.  Derslerimize gösterdiğiniz ilgiden çok mutluyuz, katılımlarınızı bekliyoruz. Latin dansları derslerimiz ve pilates derslerimizle ilgili tüm soru ve detaylar için bizi arayabilirsiniz.

Herkese keyifli,sağlıklı, danslı, pilatesli haftalar dileriz.

Hayata ve kendinize Focus’lanın.

Şirvan Denizci.

 

-Focus Studio’da keyifli latin dansları

http://youtu.be/Z_c62dTb-rs

-Focus Studio’da salsa adımları

http://youtu.be/oOeXtXqUy38

-Focus Studio’da salsa

http://youtu.be/bqinh5yY3HA

-Cem Hoca öğrencilerine birebir eğitim veriyor.

http://youtu.be/6dX-2iY5PIM

-Focus Studio’da Cem Hoca detay öğretiyor.

http://youtu.be/r5OFI1iEROY

-Focus Studio’da salsa figürleri

http://youtu.be/tgJ5z-Y_TXY

-Focus Studio Bachata

http://youtu.be/yX20xZvQby8

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir