Düğün Dansı Hizmeti

Düğününüzün belki de en özel anı olan açılış dansınızın sıradanlıktan uzak, size özel ve romantik olmasını tercih ediyorsanız, Focus Studio'da Düğün Dansı derslerimize sizleri bekliyoruz. Kişiliğinizden, ilişkinizin dinamiğine, seçtiğiniz müzikten, dansınızın stiline kadar tümüyle sizi yansıtacak olan açılış dansınızla, davetlilerinizi büyüleyecek ve eşiniz ile birlikte unutulmayacak bir deneyim yaşamış olacaksınız.

Focus Studio Düğün Dansı programlarımızla ilgili ilk genel bilgilerimiz aşağıdaki gibidir. Diğer detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Focus Studio Düğün Dansı Programımız

- Dans çalışmalarına düğünden minimum bir ay maksimum 6 hafta öncesinde başlanması önerilir. Düğün gününüze çok yakın bir dönemde çalışmak isterseniz, diğer koşturmalardan dolayı prova günlerini kaçırma gibi olasılıklar doğmaktadır. Eğer çok önce ders almaya başlarsanız da düğün günü yaklaştıkça koreografiyi unutma riski yaşanabilir.
- Dans müziğini gelin ve damat belirler. Ancak eğitmenin de tavsiyeleri olabilmektedir. Maksimum 2,5 dakikalık bir koreografi düğün dansı için idealdir. Daha fazlası hem davetlilerin hem de gelin ve damadın dikatini dağıtacaktır. Ayrıca sıkıcı olabilmektedir.
- Koreografi için özellikle gelinliğin modeli hakkında eğitmene net bilgi verilmelidir zira hangi dans türünün, hangi model gelinlikle daha rahat icra edileceği çok önemli bir noktadır.
- 5 seanslık çalışma programının en az iki tanesinde gelinin giyeceği ayakkabı ile prova yapması önerilir. Düğün günü topukların yüksekliği veya ayakkabının dengesi gibi konularda herhangi bir yadırgama yaşanmaması için ayakkabıya alışmak gerekebilir.
- 5 seanslık çalışma programımızın ardından gelin ve damadın düğünden önce mutlaka gelinlik ve damatlık ile kendi aralarında son bir prova yapmaları önerilir.

DÜĞÜN DANSINDAN ÖRNEK GÖRÜNTÜLER