Geçmişten Günümüze Pilates
19 Mart 2012
Focus Studio’da Zumba
25 Mart 2012
Hepsini göster

Düğün Hazırlığında Olanlara Öneriler

Malumunuz düğün hazırlıkları gayet heyecanlı ve bir o kadar da yorucudur. Özellikle gelin adayları o özel günde herşeyin kusursuz ve eksiksiz olmasını arzu ederler. Yaklaşan büyük günün heyecanı ve halledilmesi gereken onca işin arasında gelin ve damat adaylarını hem tatlı bir heyecan sarar hem de zaman zaman birşeyleri yetiştirme telaşı oluşur. Biz de sizlerle  bu telaşı yatıştıran,gelin adaylarına kılavuzluk eden,çok hoş bir siteyi paylaşmak istiyoruz bu hafta.

Gelinn bize göre tüm evlilik hazırlığı yapan kişilerin en iyi arkadaşı olabilecek bir site .  Düğün organizasyonundan alyans seçimine,gelinlik modelinden balayı programına kadar her konuda sizlere çok büyük yardımı olabileceğini düşündüğümüz bu siteyi evlilik hazırlığı yapan tüm üyelerimize ve blog takipçilerimize tavsiye ediyoruz.  Mutlaka inceleyin.

Sitede ünlülerin nikah törenlerinden tutun da gelinin yakınlarının neler giyebileceğine, saç-makyaj önerilerinden ayakkabı seçimine,düğün dekorasyonu gibi konulardan mekan önerilerine   kadar bir çok keyifli konuya değiniliyor. Bu konularla ilgili dünyanın her yerinden örnekler paylaşılıyor. Bizim çok hoşumuza gitti eminiz ki sizlerin de çok hoşuna gidecek ve faydası olacak. Sözün kısası bu siteyi incelemeden evlenmeyin ;)

Bu linkten ulaşabilirsiniz;

http://www.gelinn.com/

 

Herkese iyi haftalar hayata ve kendinize Focus’lanın.

Focus Studio

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir