Sempatik Ve Başarılı Oyuncu İle Röportaj
16 Nisan 2012
Mevsim Geçişlerinde Nasıl Beslenmeliyiz
22 Nisan 2012
Hepsini göster

Duyurular Hatırlatmalar

 

Bu duyuruyu stüdyomuzda neler oluyor,devam eden dersler,yeni uygulamalar ve bir çok konuyla ilgili  bilgi almanızı amaçlayarak hazırladık.

– Sabah 08 00  grubumuz akşam gruplarına yetişemeyen ama egzersiz de yapmak isteyen çalışanlar için açılmıştır.
Özellikle Bağdat Caddesi‘nde ve yakınlarında çalışan, 09 30-10 00 civarı işbaşı yapan işyeri sahipleri ve çalışanlarının ilgisini çekeceğini düşündüğümüz bu uygulamamızdan,  herkesi haberdar etmek istiyoruz. Egzersiz yapmayı çok istedikleri halde, yoğun ve bir o kadar da stresli geçen işgününün sonunda başka bir aktiviteye vakit ve enerji bulamıyorum diye düşünen, geç saatlerde işten çıktıkları için akşam saatlerindeki derslerimize yetişemeyen tüm çalışanlar için, sabah saatlerinde güne enerjik ve dinç başlama alternatifi sunduğumuz sabah derslerimiz oldukça ilgi gördü.
Her Pazartesi-Salı ve Perşembe günü sabah saat 08 00‘de çalışanlara özel matwork pilates grubumuz 12.04.2012 sabahı itibariyle derslere başlamıştır. Kayıt yaptırmak veya detaylı bilgi almak isterseniz bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

Kaya Tırmanışı sporcularıyla başlattığımız pilates ve stretching dersleri tüm hızıyla sürüyor. Beklediğimizden daha fazla ilgi gören dersler bizim için de çok keyifli geçiyor. Stüdyomuzda sporcu arkadaşlarımızı görmekten çok mutluyuz.

Kardio bir egzersiz olan Zumba derslerimiz oldukça eğlenceli ve neşeli geçiyor,çoğu zaman biz eğitmenler de derse katılıyoruz ve biraz stres atıyoruz doğrusu :) Gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkürler.

Yoga derslerimiz iki derslik kısa bir aradan sonra tekrar başladı, güne huzurlu bir şekilde başlamak, kaslarını çalıştırırken bir yandan da dinginleşip sakinleşmek isteyenler Her Salı ve Perşembe sabah 10 00’da Yoga derslerimize katılabilirler.

Herkese harika bir hafta dileriz

Hayata ve kendinize Focus’lanın :)

Focus Studio

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir