Bankacılar, Doktorlar, Kuaförler, Sanatçılar, Sporcular!!! Herkes Pilates Yapıyor !!!
16 Ağustos 2013
“Focus’u Nasıl Kurduk” Nostaljik Fotoğraflar Eşliğinde Yeni Sezonumuz Başlıyorrrr
16 Eylül 2013
Hepsini göster

Focus Eğitmenlerinden Komik Hundred Show

CraniumSelam Focus !!!

Valla stüdyomuz sadece egzersiz yapılan bir yer değil eğlence ve neşe dolu bir ortam olmaya devam ediyor. Gerek üyeler gerekse eğitmenlerimizle olan bağımız her geçen gün biraz daha kuvvetleniyor. Bundan çok mutlu oluyoruz keza Focus tamamen kendinize odaklandığınız, bedeninizi ve zihninizi dinlendirmenin yanında sağlıklı, zinde hissetmeniz için de kurulmuş bir stüdyo. Hal böyle olunca işin içine sosyal olmak, egzersiz vasıtasıyla tanışıp keyifli dostluklar kurmak gibi çok önemli konular da giriyor. Pilates kardeşliği, yoga dostlukları vs. tadından yenmiyor doğrusu.

Sizlerden gelen “sürekli orada olmak istiyorum, pilates dersim olmayan günlerde bile gelmek istiyorum” gibi yorumlar bizi çok mutlu ediyor. Egzersiz konusu dışında da Focus’un kendinizi iyi hissettiğiniz bir yer olması bize doğru yolda olduğumuzu hissettiriyor.

Açıkçası Focus’un gelenekselleşmiş tabu, cranium, jenga oyun gecelerinden en sonuncusu, yukarıda yazdığım herşeyi perçinler bir gece oldu. Kahkaha ve neşe eksik olmayan oyun gecemizde kazanan grup, kaybedenlere öyle bir ceza verdi ki hepinizin keyiften ağzınızın kulaklarına varacağından eminim :)))

ZEYNEP KUŞAT (Ze-Ku) HOCA İLE GÜZEL BİR DERS YAPTIK ÖNCE

Bağdat Caddesi Matwork PilatesErenköy Pilates Grup DersleriFocus Studio Pilates Grup Dersleri

 

 

 

 

 

Güne Zeynep Hoca’yla (Bizim aramızdaki adıyla Ze-Ku) sağlam bir pilates dersi yaparak başladık. Zeynep hepimize şöyle sağlam bir matwork dersi verdi o gün. (Gerçi o günün sonunda alacağımız cezayı önceden bilseydim hiç girer miydim o derse bilmiyorum :)) ) Daha sonra herkes akşam tekrar Focus’da buluşmak üzere dağıldı. Aylin Hoca süper bir çilekli pasta yapmak için eve gitti. Diğer herkes de kendine göre akşama hazırlık yapmak için stüdyodan ayrıldık.

Sonra stüdyoda toplandık. İtiraf edeyim kaçamak yapıp biraz zararlı şeyler yedik o gece ama egzersiz yaptığımız için ara sıra böyle izinler var hepimize biliyorsunuz. Cipsler alındı, pizzalar söylendi, yerlere minderler atıldı, mumlar yakıldı ve cranium oynamaya başlandı akşam olunca. Her zaman pilates ve benzeri derslere sahne olan sevimli salonumuz bu kez 3. kez gelenekselleşmiş hale gelen oyun gecemiz için evsahipliği yaptı hepimize.

SONRA AKŞAM OLDU VE CRANİUM GECESİ BAŞLADI

Focus Pilates Bağdat CaddesiFocus Studio ErenköyPilates Pastası

 

 

 

 

 

Çok çekişmeli ve komik geçen iki uzun Cranium seansının sonunda oyunu kaybedenlerin cezası Hundred oldu….Buraya kadar çok sorun yok gibi görünüyor ancak, kaybedenlerin arasında iki de Focus Eğitmeni olunca üyelerin keyfini düşünün artık :))

O gece orada olan üyelerimiz bu ceza anına naklen şahit oldular. Ama ben buradan da o geceyi kaçıran diğer üyelerimize o hundred dakikalarını  izlettirmek istiyorum. Çünkü aranızda böyle bir şeyi yıllardır bekleyenler olduğunu biliyorum ve sizi bundan mahrum bırakmayacağım :))

Açıklıyorum…… O gece ceza alan Focus Eğitmenleri Ben ve Aylin Hoca idik :))) Cranium oyununda yenilen ekipteydik ve yiğit bir şekilde cezamız neyse onu çektik. Hundredımızı yaptık. Alnımız ak, başımız dik :)))

Epey bir dile düştük, o gece bizimle olan üyeler günlerce bunu konuştular ama yine de pişman değiliz bugün olsa yine oynarız Cranium. Ayrıca  o hundred cezasının rövanşı olarak da girdiğimiz dersleri belirliyoruz. Hodri meydan :))))

 

Sözü daha fazla uzatmayayım da Aylin Hoca ve beni cezamızı çekerken izleyin bakalım :) yalnız Ze Ku Hoca’nın işkenceci tonundaki sayı sayışına dikkati çekmek istiyorum :))) nasıl zevkle saydı anlatamam :))

 

 

ESKİ YAZILARIMIZDAN KAÇIRDIKLARINIZ VARSA AŞAĞIDAKİ LİNKLERE TIKLAYARAK ULAŞABİLİRSİNİZ.

Heryolculuk bir deneyim, Haydi GYROKİNESİS® yapalım !!

Ozan Atasoy Photography’den  evlenenlere büyük fırsat!!!

Anne adayları bu yazıyı kaçırmayın; Focus’un ilk pilates bebeği Kaan’la tanışın !!!

Pirinç topları pilates toplarına karşı !!!

Sporcularla pilates derslerimiz; Kaya tırmanıcıları !!!

Pilates mucize yaratır mı???

Herkese sevgiler, hayata ve kendinize Focus’lanın!

Şirvan Denizci

 

YASAL UYARI: Bu sitede kullanılan yazılı ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması yasaktır.
İzinsiz kullanımı halinde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına istinaden suç duyurusunda bulunulacaktır.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir