Yoga Terapi
05 Mart 2013
OZAN ATASOY’DAN FOCUS ÜYELERİNE VE PİLATES BLOG TAKİPÇİLERİMİZE ÇOK ÖZEL BİR JEST !!!
03 Nisan 2013
Hepsini göster

Merhaba,Bağdat Caddesi Nook Restaurant

Bu haftaiçi meşhur 11 00 grubumuzla Bağdat Caddesi‘nin en güzel mekanlarından biri olan komşumuz Nook Cafe Restaurant’da harika bir öğle yemeği yedik. Şimdi diyeceksiniz ki, “Focus, pilates yapılıp formda kalmaya çalıştığımız bir yer değil miydi? Yemek de nereden çıktı” :))) Ama hemen açıklayayım, yemeğe çıktığımız grup, sezon başından beri neredeyse birgün bile aksatmadan her derse gelen, çalışkanlıklarıyla tüm Focus Ahalisi tarafından tanınan ve bir o kadar da sevilen 11 00 grubuydu. O kadar çalışkan, o kadar harika bir grup ki açıkçası ara sıra böyle kaçamakları sonuna kadar hakediyorlar.

Türkiye’nin en sevilen ve önemli Türk Sanat Müziği Sanatçılarından Nurdan Torun Hanımefendi’nin de grubumuzun en istikrarlı üyelerinden biri olduğunu  hemen herkes biliyor. O gün Nurdan Hanım’da bizi kırmayarak Nook Cafe Restaurant‘da bizlerle birlikte oldu. Kendisinin sıcak ve samimi sohbetleri, hepimizi gülmekten kırıp geçiren esprileri de eklenince o kadar keyifli ve güzel bir gün geçirdik ki hep birlikte anlatamam. Cuma günkü dersimizde görüşmek üzere diyerek ayrılırken stüdyoya dönüp ders yapmak çok zor geldi açıkça itiraf edeyim sizlere. Aklım onlarda kaldı diyebilirim.

Nurdan Torun Focus StudioFocus Studio

 

 

 

 

 

Açık açık konuşmak gerekirse tüm pilates ve yoga gruplarımızı ve üyelerimi tek tek çok seviyorum ve hepsine ayrı ayrı düşkünüm ancak, 11 00 grubumuzun enerjisi, çalışkanlılığı, eğlenceli ve esprili kişiliklerinin birbirleriye uyumu, benim gözümde onları bu sezonun grubu seçmeme sebep oldu. Buradan herkese ilan ediyorum YILIN GRUBU 11 00 GRUBU ‘dur :))

Tüm Focus Studio Üyelerimizle buna benzeyen güzel organizasyonlar yapmak isteriz. Ama bir şartla; Herkes 11 00 grubumuz gibi çalışkan olacak, dersleri ihmal etmeyecek. O zaman onlarla da arada böyle güzel kaçamaklar yaparız söz :)

Bu arada işin şakası bir yana 11 00 grubumuzla başlayan güzel aktiviteler ve etkinliklere, yemek dışında başka  keyifli organizsyonlar da yaparak devam etmeyi planladık. Umarız hep birlikte daha nicelerini gerçekleştiririz.

Focus YemekteFocus Pilates Grubu

 

 

 

 

 

Bu arada yemek yemek, formda kalmak gibi konulara girdik ama Nook Restaurant’ı bilenler bilir. Yemekleri o kadar güzel, çalışanlar o kadar güleryüzlü ve her yönüyle öyle kaliteli bir mekan ki, herkese şiddetle tavsiye ediyorum. Özellikle Pazar Kahvaltıları kaçırılmaz.

Tüm 11 00 grubuma birlikte bu kadar güzel bir gün geçirdiğimiz için ve daha da önemlisi Focus’da birlikte harika dersler yaptığımız için çok çok teşekkür ediyorum. Farklı jenerasyondan, ama aynı bakış açılarına sahip kişilerden oluşan, harika bir kızlar grubu olduk hepbirlikte.

Herkese kucak dolusu sevgilerimle :)

Şirvan Denizci

YASAL UYARI: Bu sitede kullanılan yazılı ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması yasaktır.
İzinsiz kullanımı halinde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına istinaden suç duyurusunda bulunulacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir