Bozcaada Ege Otel
29 Ağustos 2012
Yoga Fotoğraf Çekimi Kamera Arkası
07 Eylül 2012
Hepsini göster

Focus Studio Yeni Sezon Partisi

 

Focus Studio pilatesSelam millet!!!

Bu haftaki blog yazımı okuyanlar ve fotoğrafları görenler arasında Parti’ye gelmeyenleriniz epey bir kıskanacaklar söyleyeyim çünkü Focus yeni sezon partisi çokkkkk güzel oldu. O gün orada pilates, yoga veya egzersizden eser yoktu, yalnızca yiyip içip eğlenmek vardı :)

Aslında bu parti Focus Studio‘nun güzel fotoğraflarını çeken, -hala çekmekte olan- :)))  Ozan Atasoy‘un ve çok yakın arkadaşım Ece Vural‘ın da gecikmeli doğumgünü partisi oldu bir yandan. Bir taşla bir sürü kuş vurmuş olduk ve çok eğlendik. Bağdat Caddesi‘nde yaşayanlar bilirler Caddebostan Sahil yaz akşamlarında pek bir güzel olur. İşte bizler de içkimizi,pastamızı,cipslerimizi örtülerimizi, portatif iskemlelerimizi kapıp orada buluştuk ve Focus’un açılışını yapmış olduk. Katılım sayısı epey bir yüksekti ama marifetli arkadaşım Ece pastayı öyle güzel pay etti ki kimse aç kalmadı.

Bu partiden sonra Focus Studio’nun geleneksel olarak her yıl böyle bir sahil partisi olsun diye düşündüm aslında. Sevgili üyeler ve dostlarla çok keyifli bir gece geçirdik. Aşağıdaki fotoğraflardan da anlayacağınız üzere, kimi orada bile spor yaptı (tırmanıcı grubu), kimi yerlere serilip yatarak keyif yaptı, kimi dilek balonu uçurdu, kimi yanda gitar çalıp şarkı söyleyen bir gruptan istek şarkı yaptı, kimi içkisini yudumladı ve doğumgünleri kutlandı. Uzun lafın kısası herkesin keyfi yerindeydi.

Bu sezona türlü yeniliklerle ve tazelenmiş bir şekilde başlıyoruz. Yeni üyeler, yeni dersler ve yepyeni bir yıl…. Birlikte egzersiz yaptığımız hergün bir diğerinden daha keyifli ve daha yenilenmiş hissediyoruz.  Umuyorum ki bu sezon geçtiğimiz sezondan da  güzel ve verimli geçer. Derslerde görüşmek üzere diyerek sizleri güzel parti gecemizin fotoğraflarıyla başbaşa bırakıyorum. Gelmeyenler de kıskansın diye ekliyorum :)))

Focus Pilates PartiFocus'un üç gülü

 

 

 

 

AydilgeFocus Pilates Caddebostan Sahil

 

 

 

 

Focus Pilates StudioFocus Studio

 

 

 

 

Tırmanıcı Pilates GrubuFocus Pilates

 

 

 

 

Pilates PartiParti Focus

 

 

 

 

Sahilde PartiFocus Sahil

 

 

 

 

Focus dilek balonuCaddebostan dilek balonu

 

 

 

 

İyi haftalar

Hayata ve kendinize Focus’lanın

Şirvan Denizci

1 Comment

  1. Ece dedi ki:

    Cooookkk güzeldiiiiiiii:)))

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir