Devlet Opera Ve Balesi Sanatçısı Ece Ertürk’le Röportaj
10 Aralık 2012
Focus’tan Herkese Mutlu Yıllar
27 Aralık 2012
Hepsini göster

Focus Studio’da Gangnam Style

Merhaba :)

Acısıyla tatlısıyla bir yılı daha bitiriyoruz. Bu yıl da pilates, yoga vs. derken kuş gibi geçti gitti :) 2012 yılı biterken bu yıldan aklımızda kalan ve yıla  damgasını vuran birçok şeyden biri de şu meşhur Gangnam Style dansı oldu biliyorsunuz :) Biz de “Madonna bile yaptı bizim neyimiz eksik, onlar yapar da FocusStudio üyeleri yapamaz mı?” diyerek Zumba derslerimiz esnasında yaptığımız Gangnam dansını sizlerle paylaşıyoruz bu hafta :)

Ayrıca stüdyomuzda yeni başlayan ama daha ilk derslerden itibaren katılımcılarının çok çabuk yol aldıkları Oryantal Dansı derslerimizden de ilk görüntüleri sizlerle paylaşıyoruz. Aslında hiç de ilk dersleri gibi değil video görüntüleri, üyelerimiz yetenekli çıktılar, daha ikinci dersten epey bir şey öğrendiler diyebiliriz :)

Aşağıdaki bu iki sevimli videomuzu izledikten sonra da  2012 yılı boyunca hangi konulara değinmişiz, blogumuzda ve stüdyomuzda neler olmuş bir göz atmak, 2012 uğurlaması yapmak isterseniz “2012 özel” başlığı altındaki linklere tıklayarak yazılarımıza ulaşabilirsiniz

Focus’da Gangnam Style

 

Focus’da Oryantal Dersleri

 

 

2012 ÖZEL (sizin için yılın ilgiyle okunan yazılarından birkaç örnek seçtik, tıklayarak ulaşabilirsiniz)

Sevgili tırmanıcı grubumuzla dersler (umuyoruz ileride yine aynı ekip bir araya geliriz yeniden)

Yeni sezon partisi

Focus’tan evlilik haberleri

Yoga Derslerimiz Başladı

Sting İstanbul’da

 

Hayata ve kendinize Focus’lanın

Şirvan Denizci

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir