Focus’un Tatlı Üyelerinden Ekin Alkan Soyaslan Evlendi :)
20 Kasım 2012
Sting İstanbul’da
26 Kasım 2012
Hepsini göster

Focus Studio’da Son Gelişmeler

Merhaba Focus’lular !!!

Stüdyomuzda başlattığımız yeni uygulamalarla ilgili olarak birkaç duyurumuz var herkese !

Öncelikle artık Cumartesi Sabahları saat 11 00’de de bir matwork pilates grubumuz var. Yeni açtığımız grubumuz hemen derslerine başladı, grup dolmadan herkesi haberdar edelim istedim. İkinci olarak gündüz uyguladığımız yoga derslerimiz için de yeni gruplar açtık. Bundan böyle, Çarşamba ve Cuma günleri saat 12 00’de yeni yoga gruplarımızla da faaliyetteyiz.

Bu iki haberin ardından, üçüncü olarak duyurusunu yapmak istediğim şey ise Focus Studio’nun hareketli ve eğlenceli dersleriyle ilgili. Bildiğiniz gibi zumba ve latin dansları geçen sezon epey ilgi görmüş olan, sevilen derslerimizdendi. Zumba dersimiz bu yıl da yine aynı ilgiyle devam ediyor ama yeni sezonda oryantal ve roman ağırlıklı stillerden oluşan dans derslerimiz de devreye giriyor. Ayrıca Aero-latin derslerimizle de dans-fitness uygulamalarımız devam edecek. Dans derslerimiz için üyelerimiz ilk olarak Salı akşamları saat 21 00’i talep ettikleri için,öncelikle  iş çıkışı stres atmak ve form tutmayı isteyenlerle başlıyoruz. Ancak sizden gelen talepler doğrultusunda farklı gün ve saatlerde de derslerimiz olacak. Daha detaylı bilgi için tıklayın lütfen

Tüm derslerimize gösterdiğiniz ilgi çok güzel. Üyelerimizin günün sonunda buradan mutlu ve keyifli ayrılıyor olmaları bizler için en güzel hediye oluyor doğrusu. Bizim için en önemlisi, derslerimize katıldıkça  sağlıklı, dinç ve sıkıntılarından arınmış bedenlere sahip olmanız ama aynı zamanda zihinsel ve ruhsal olarak da kendinizi arınmış, rahatlamış, mutlu hissederek evinize dönmenizdir. Sizden bu geri bildirimleri aldıkça doğru yolda olduğumuzu bir kez daha farkediyor ve içimiz rahat bir şekilde derslerimize devam etme şevki hissediyoruz.

Tüm derslerimizle ilgili detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Herkese sağlıklı günler dilerim, hayata ve kendinize Focus’lanın :)

 

Şirvan Denizci

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir