Düğün Hazırlığında Olanlara Öneriler
20 Mart 2012
Yenilikler
26 Mart 2012
Hepsini göster

Focus Studio’da Zumba

Herkese Merhaba,
Stüdyomuzda neler olduğunun görüntülerini blogumuzdan sizlerle paylaşmak artık gelenek oldu biliyorsunuz. Zumba derslerimiz başlayalı neredeyse bir ay oldu. Hocamızın enerjisi ve derse katılan üyelerimizin hevesi birleşince ortaya çok güzel bir karışım çıktı. O kadar ki, dersi dışarıdan izleyenler yerinde duramamaya ve oldukları yerde dans etmeye başladılar (bkz.biz) :))
Üç kişinin katılımıyla başlayan Zumba dersleri 4. haftanın sonunda altı kişiye yükseldi. Her Perşembe akşamı pilates derslerinin ardından stüdyomuzdan latin,oryantal,ispanyol karışımı ezgilerle birlikte,hip hop ve jazz dance gibi koreografilerin de içinde bulunduğu Zumba dersinin kıpır kıpır müzikleri yükselmeye başladı.  İlk zamanlar “ben yapamam,dans da edemem zaten” şeklinde yorumlar yaparak derse başlayan üyelerimizin en son çektiğimiz görüntülerde nasıl açıldıklarını,eğlendiklerini ve ayak uydurabildiklerini videoları izlerken sizler de göreceksiniz. Hatta Belkıs Hoca’nın dayanamayıp kapıda  dans etmeye başlayıp sonra da seke seke çaydan geçer misali koridorda koşarak uzaklaşmasından tutun da çok sevdiğim üyem Zeynep’in yoğun ısrarları sonucu benim de katıldığım Zumba dersinden küçük bir bölüme kadar herşey, bu hafta izlemeniz için blogumuza koyduğum videolar arasında :)))

Amacımız Focus Studio‘yu doğru ve bilinçli egzersiz yaparken bir yandan da keyif aldığınız ve kendinizi mutlu hissettiğiniz bir yer haline getirmek. Derslerden sonra yüzlerinizdeki mutlu ifadeyi gördüğümüzde doğru yolda olduğumuzu anlıyoruz.  Daha ileride ana başlığımız olan egzersiz ve sağlıklı yaşam konularından sapmadan Focus Studio ailesi olarak pek çok etkinlik ve aktivite düzenlemeyi de hedefliyoruz şimdiden haberiniz olsun istedim.

Bu hafta paylaştığımız videolarımızdan bir tanesi de kısa bir süre için ara verdiğimiz ama şimdi tekrar başlattığımız Latin Dansları derslerimizden bir bölüm. Artık latin dansları derslerimiz de aralıksız devam edecek salsa ve bachata meraklılarına hatırlatmak isterim.

Çektiğimiz video ve fotoğraflar profesyonel değil, hepsini ıphone ve benzeri aletlerle çekmeye çalışıyorum. Bu yüzden görüntüler çok kaliteli değil :)) bu konuda samimiyetinize ve affınıza sığınıyorum ama tahmin ediyorum ki hoşunuza gidecektir ;)

Bakalım izleyince beğenecek misiniz?

 

-İlk derslerde bu kadar kişiydik;

 

-Sonra bu kadar olduk :)

 

-Ve ben de  Zumba yaptım :))

 

-Latin dansları derslerimiz devam ediyor;

 

Keyifli haftalar,hayata ve kendinize Focus’lanın.

Şirvan Denizci

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir