Pilates Derslerinde Yeni Yıl Kampanyası
14 Aralık 2011
Aletli Pilates Özel Ders Kampanyasında Son Dört Gün
27 Aralık 2011
Hepsini göster

Focus Studio’dan Yeni Yıl Mesajı

Noel Baba Pilates yaparsa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Koskoca bir yıl biterken herkese merhaba,

Benim  için 2011 yılının önemini  anlatmak ve duygularımı  kelimelerle anlatmak,tarif  etmek çok  zor bir durum,bunu  itiraf etmem gerekiyorsanırım. Çünkü bu yılı diğer yıllardan ayıran en önemli özellik, kendim ve çevrem için yeni başlangıçların, değişimlerin  ve bitmeyecek bir gelişim sürecinin ilk tohumlarının bu yıl atılmış olması bence. 2011 uzun zamandır hayalini kurduğum şeylerin gerçekleştiği bir yıl oldu benim için. Hepiniz için öyledir umarım. Gerek sosyal, gerekse iş hayatımda yıllardır uğraştığım ve gerçekleştirmek istediğim şeylerin hemen hepsi,2011’in son dönemlerinde bana göz kırpmaya başladı. Bunlardan en önemlisi şüphesiz Focus Studio’yu açmamdır. Focus Studio benim için, hayatınızda olmasını istediğiniz şeylere sonuna kadar inanarak odaklandığınızda onları gerçekleştirebileceğimizin en büyük kanıtıdır. Disiplin, çaba ve inançla focuslandığınız hiçbirşey sizden uzak değil aslında.
2012 yılı tüm bu biriktirilenlerle birlikte harika bir yıl olur umarım. Eski tecrübeler ve birikimler yenilerine eklenir, katlanarak büyür inşallah.
Sizlerle birlikte sağlıklı,keyifli,yararlı pilates dersleri ve daha bir çok egzersiz yapmayı bu yılda çok istiyorum ve hem bu sene için hem de ömrünüz boyunca güçlü çevik bir beden ve her daim sağlık temenni ediyorum. Ancak daha da önemlisi  2012 yılında hedeflerinize ulaşabilecek kararlılık,istek ve cesaret filizlerinin yüreğinizde yeşermesini tüm kalbimle diliyorum. Umarım kalbinizden geçen ne varsa bu yıl fazlasıyla gerçekleşir ve  her daim hayata tutunmanızı sağlayacak yeni yeni hedefleriniz olur.
Bu yıl da hep birlikte eğlenceli, keyifli dersler yapmak üzere Focus Studio’da birlikte olmak dileğiyle!

Yeni yılda hayata,kendinize ve  tüm hayallerinize her zamankinden daha çok Focus’lanın ;)

Mutlu yıllar.

Şirvan Denizci

En sevimli obliqueYılbaşında pilatesPilates topları

Sevimli pilatesçilerpilates

1 Comment

 1. deniz gedik dedi ki:

  İKİ GENÇ BİRBİRİNDEN TATLI,BECERİKLİ,AZİMLİ VE ÇALIŞKAN BİRARADA …İŞTE FOCUS ..
  ONLARI TANIDIĞIMDA FOCUS’A YER ARAYIŞININ HEYECANI İÇİNDEYDİLER.KENDİLERE OLAN GÜVENLERİ, İŞLERİNE OLAN SAYGILARI BUGÜN Kİ BAŞARILARINI GETİRDİ.POSİTİV ENERJİLERİ HER ZAMAN ONLARA MÜŞTERİ KAYNAĞI OLACAKTIR.
  BU LEZZETİN İÇİNDE BİR TUTAM TUZUM OLDUĞU İÇİN İKİ KAT MUTLUYUM.
  SİZLERİ SEVİYORUM.DAHA NİCE NİCE YILLARA…HEP BİRLİKTE
  DENİZ GEDİK

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir