Focus Studio’nun Fotoğrafları

B12 Vitaminin Önemi
13 Şubat 2012
st. Valentine Day
14 Şubat 2012
Hepsini göster

Focus Studio’nun Fotoğrafları

by  Ozan Atasoy

Herkese Merhaba,

Pilates Stüdyomuzun fotoğrafları konusunda en başından beri çok şanslı olduğumuzu düşünüyorum. Kuruluş aşamımızı atlatıp web sitemiz aktif olduğu ilk  dönemlerden  bu yana hala web sitemizi ziyaret eden pek çok kişi fotoğraflarımızı kimin çektiğini sorup duruyor. Fotoğraflarımızı yetenekli ve başarılı sanatçı Ozan Atasoy çekti.

Şimdilerde oldukça başarılı işlere imza atıyor.  Stillife,Moda,Mimari,Endüstriyel ve daha bir çok alanda fotoğraf çekimlerinin yanısıra, video çalışmaları ve 2D-3D Animasyon ile de ilgili çok sayıda projesi de gündemde.

Yakın zamanda  web sitesi de faaliyete geçti, Facebook sayfalarından ve Twitter’dan ulaşıp çalışmalarını takip edebilir,portfolyosunu  inceleyebilirsiniz.  Her türlü fotoğraf ve video çekimi konusunda ihtiyaç duyduğunuz bilgi ve hizmet için iletişim bilgilerine de buralardan ulaşmanız mümkün. Web sitesinin tasarımı da yine Focus Studio‘nun web tasarımcısı sevgili Yeşim Aşkım Aksoy‘a ait.

Ayrıca bahsetmek istediğim başka bir konu da şu ki;  Ozan Atasoy ” Hikaye Fotoğrafı” diye adlandırılan bir tarz ile evlenmeye karar veren çiftlerin düğün günlerini  klasikleşmiş kalıpların dışında bir tarzda ve çok özel bir şekilde ölümsüzleştiriyor. İlerleyen günlerde Ozan Atasoy‘un,evlilik ve düğün fotoğrafları konusunda  web sitesinde bulamayacağınız örneklerini de  buradan yayımlayacağım.

Aşağıda Ozan Atasoy’un stüdyomuzun fotoğraflarını çektiği günlerden hoş birer hatıra var.  ( Back Stage yine bana ait, idare edin artık =) )

Pilates Stüdyomuzun FotoğraflarıFocus Studio

www.ozanatasoy.com

 

Herkese neşeli ve sağlıklı bir hafta dilerim,hayata ve kendinize Focus’lanın

Şirvan Denizci

1 Comment

  1. Oytun Dikmen dedi ki:

    Fotoğraflarınız çok güzel. Ama bence fotoğrafçı kadar modellerin de başarısı var. özellikle erkek modelleriniz harika :)
    bir de ben evliyim ancak sırf ozan beyle çalışmak için tekrar evlenmeyi düşünüyorum. yardımcı olabilir misiniz???

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir