Focus’tan Herkese Mutlu Yıllar
27 Aralık 2012
Yoga Uygulamalarımıza Dair Minik Bilgiler
21 Ocak 2013
Hepsini göster

Focus’dan Yeni Duyurular

Merhaba,

Tüm üyelerimizle ve blog takipçilerimizle paylaşmak istediğimiz yeni duyurularımız var.

 

Zumba

Pilates ve yoga uygulamalarımızın yanısıra stüdyomuzda uygulanan keyifli ders programlarımızdan birisi de zumba biliyorsunuz. Artık Salı akşamları da zumba dersleri uygulamamız başlıyor. Sizlerden gelen istekler doğrultusunda hareket ettiğimiz için, eğer haftanın iki günü zumba derslerinden faydalanmak isterseniz Salı akşamlarının alternatifi olarak bir de Cumartesi günleri öğlen grubu açmayı hedefliyoruz. Meraklılarının çok sevineceğini düşündüğümüz bu derslerimize girdiğinizde hem çok eğlenecek hem de ter ve stres atarak form tutabileceksiniz. Yoga ve pilatesin yanında  yağ yakımına yönelik bir egzersizle de tanışmak isteyen herkesi bekliyoruz.

 

 Focus Hobi Kulübü (Bale ve dans-estetik uygulamaları)

Tüm bunların yanısıra minik üyelerimizi de unutmadık. Çok yakında stüdyomuzda minik üyelerimizle bale ve dans-estetik hobi kulübü adı altında başlatacağımız yeni uygulamamız da hizmetinizde olacak. Kendileri birer egzersiz tutkunu olan üyelerimizin aynı bakış açısını küçük yaşlardan itibaren çocuklarına da kazandırmak isteyeceklerini düşünerek böyle bir kulüp saati uygulaması başlatmaya karar verdik. Minik üyelerimizin hem bedensel sağlık açısından, hem de ileri yaşlarında hobi edinmenin kendilerine olan faydasını  keşfetmelerini, spor ve sanat ile ilgili aktivitelerle küçük yaşlardan itibaren tanışmalarını sağlamayı hedefliyoruz.

Hobi kulübümüz Pazar günleri olacaktır, grup 8 kişi ile açılacaktır. Saat, yaş sınırı ve diğer merak ettiğiniz konularla  ilgili detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir