Focus Studio’da Gangnam Style
20 Aralık 2012
Focus’dan Yeni Duyurular
15 Ocak 2013
Hepsini göster

Focus’tan Herkese Mutlu Yıllar

Focus Studio ErenköySevgili üyelerimiz ve blog takipçilerimiz. Koca bir yılı daha acısıyla tatlısıyla geride bırakıyor ve yepyeni bir yıla başlıyoruz hepbirlikte.Bu yıl Focus için geçen yıldan da önemli ve güzel bir yıl çünkü yavaş yavaş herşeyin belirginleştiği, egzersiz namına çizgimizi tam anlamıyla oluşturduğumuz ve kalıcı bir zemine oturttuğumuz bir  seneye daha adım atıyoruz hep birlikte. Bu yıl Focus’un ikinci yılı olma özelliğini de taşıyor ve hala siz sevgili üyelerimizle birlikte her günümüzün bir öncekinden daha neşeli daha enerjik ve daha sağlıklı olduğunu farkederek doğru yolda ilerlediğimizi görmek bizleri çok mutlu kılıyor.

Geçen seneye oranla daha kalabalık bir aile olmanın keyfini bu sene aramıza katılan yeni üyelerimizle de katmerledik. Her üyemize egzersiz anlamında yeni bir bakış açısı kazandırmış olabildiğimizi hissetmenin yanı sıra sizlerin “daha önce de pilates, yoga vs. yaptım ama asla buradaki gibi doğru ve kesin sonuçlar aldığım olmamıştı, burada kendimi çok mutlu hissediyorum, tüm planlarımı Focus’daki egzersiz programıma göre ayarlamaya başladım, bir ders kaçırsam vicdanım rahat etmiyor” türünden yorumlarınızı duydukça dünyanın en mutlu eğitmenleri bizler oluyoruz inanın ki. Umuyoruz memnuniyetiniz,  kazanmış olduğunuz bedensel, zihinsel ve ruhsal farkındalığınız , bir ömür boyu yaşam biçiminiz haline gelen egzersizlerle birlikte her yıl biraz  daha katlanarak gelişir.

Herkese yepyeni umutlarla ve heyecanlarla dolu, neşeli, sağlıklı, hayatınızdan kahkaha ve eğlencenin eksik olmayacağı harika bir yıl diliyorum. Bu yıl da hayata ve kendinize Focus’lanın ;)

Şirvan Denizci

 

NOEL BABA PİLATES YAPARSA :))

 

Focus Studio'da YogaFocus PilatesYoga Bağdat Caddesi

 

 

 

 

 

 

YILBAŞI GECESİ ÇOK İÇİP SONRA DA YOGA YAPMAYA KALKIŞANLARIN SONU :))

 

Focus Studio Yoga-PilatesPilates Focus StudioYoga-Pilates Bağdat Caddesi

 

 

 

 

 

 

 

2013’DE YENİ BİR YOGA EĞİTMENİ TRANSFER EDECEĞİZ FOCUS’A :))

1 Comment

  1. handan büyüküstün dedi ki:

    iyi seneler,,,öpüyorum sizi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir