Focus’un Tatlı Üyelerinden Ekin Alkan Soyaslan Evlendi :)

Yeni Dersler, Yeni Duyurular
12 Kasım 2012
Focus Studio’da Son Gelişmeler
26 Kasım 2012
Hepsini göster

Focus’un Tatlı Üyelerinden Ekin Alkan Soyaslan Evlendi :)

Focus PilatesMerhabalar sevgili Focus Ahalisi,

Üyelerimizle derslere başladıktan bir süre sonra sadece pilates, yoga veya diğer egzersizler konusunda  değil bir çok konuda paylaşımlarda bulunup bir aile gibi olmaya başlıyoruz. Bu durum beraberinde tüm önemli günlerinde üyelerimizle paylaşımlarımızın sürmesine ve aramızda git gide kuvvetlenen  bağlar kurmamıza sebep oluyor ki bu epey hoşnut olduğumuz bir şey.

Tüm bunların doğrultusunda çok sevdiğimiz üyelerimizden Ekin’le  ilgili herkese duyurmaktan çok mutlu olacağımız güzel bir haberi de sizinle paylaşmak istiyorum. Ekin, Ekim Ayında Can Soyaslan ile evlenerek yeni bir hayata başladı. Çok sevdiğimiz üyemiz çok güzel bir gelin oldu ve fotoğraflarına bakınca onun bu güzelliğini, o mutlu gününden bazı hoş anlarını, kendisinin de izniyle sizlerle de paylaşmak istedim.

Ekin’in bu mutlu gününe dair güzel anlarını, stüdyomuzun web sitesi fotoğraflarına ve videolarına da imzasını atmış olan Ozan Atasoy ölümsüzleştirdi. Hikaye Fotoğrafı tarzında çekilen fotoğraflarda günün heyecanı ve mutluluğu gözlerinden  okunuyor Ekin’in. İkisinin de iznini alarak o güzel günün fotoğraflarını blogumuzdan sizlerle paylaşmak ve Ekin’le Can’ı bir kez de buradan kutlamak istiyorum. Onlara tıpkı fotoğraflarındaki gibi mutlu, neşeli bir evlilik ve  ömür diliyorum.  Tüm Focus Ahalisi adına da tebrik ediyorum :)

Evlilik telaşı, balayı vs. derken pilates derslerine ara vermek zorunda kalan Ekin tekrar sınıfın yolunu tuttu ve aramıza döndü :)) Umuyoruz ki daha uzun seneler hepbirlikte egzersiz yapma fırsatını buluruz.

 

Focus Pilates DüğünFocus Studio Erenköy

 

 

 

 

 

Focus StudioFocus Pilates ve Yoga

 

 

 

 

 

Pilates ve YogaFocus Pilates üyesi evlendi

 

 

 

 

 

Focus üyesi evlendiFocus Pilates'te düğün

 

 

 

 

 

Fotoğraflar Ozan Atasoy

http://www.ozanatasoy.com/#233

 

Herkese iyi haftalar, hayata ve kendinize Focus’lanın :)

Şirvan Denizci

YASAL UYARI: Bu sitede kullanılan yazılı ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması yasaktır.
İzinsiz kullanımı halinde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına istinaden suç duyurusunda bulunulacaktır.

 

 

 

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir