Bağdat Caddesi Pilates
Butik Pilates Stüdyoları ve Spor Salonları
08 Aralık 2014
pilates yoga trx
Pilates Stüdyomuzun 2015 Workshop Ve Etkinlik Takvimi
23 Aralık 2014
Hepsini göster

Güzel Bebekler Hoşgeldiniz

Bebekler ve Pilates

Merhaba,

Gün geçmiyor ki Focus Studio‘da bebek haberleri, doğum haberleri almayalım :) Gerçi biz tebrik yazılarımızda biraz rötarlıyız. Çünkü bebişler doğuyorlar, birkaç ay geçiyor, büyüyorlar ancak sıra geliyor tebrik yazılarımızı yazmaya :)

Bu defa iki özel bebeğimiz var yine kutlamak istediğimiz. Her ikisi ile de annelerinin karnındayken kısa süreli olarak birlikte olduk. Hamile pilatesi uygulamalarımıza katılan anneleriyle birlikte bir süre düzenli olarak stüdyomuza konuk oldular. Bu kısa süreli hamile pilatesi seanslarımız esnasında O’nlarla da güzel bir bağ oluştu aramızda, tıpkı diğer bebişlerimizle olduğu gibi. Açıkçası Focus Studio olarak biraz üzülüyoruz çünkü dünyaya gelen güzel bebeklerimizin her birini ziyarete gidemiyoruz :( Çok isteriz aslında hepsine ayrı ayrı zaman ayırıp hepsini görmeye gitmeyi ama malum, buradan pek ayrılamıyoruz. Biz de böyle bir yöntem bulduk tüm hamile pilatesi bebeklerimiz ve değerli anneleri, babaları için buradan dilimiz döndüğünce duyurular yapıp güzel dileklerde bulunmaya, sevinçlerini bir nebze olsun bu şekilde paylaşmaya çalışıyoruz. Zaten bebişler biraz büyüyünce genelde bizi ziyarete geliyorlar.

Bu hafta güzel anneler Ebru Lokumcu Demircan ve Sündüz Çınar Bilgin’i ve tatlı bebişlerinin dünya gelişini kutluyoruz. Her iki minik de Ekim ayında dünyaya geldiler. (tabi babaları da unutmayalım, Zafer Bilgin ve Tolga Demircan’ı da tebrik ediyoruz) Hamileliklerinin aşağı yukarı aynı dönemlerinde bizimle yolları kesişti.

Çocukluk arkadaşım Zafer’e ve güzel Sündüz’e yakışıklı prens Çınar bebek ile birlikte upuzun, sağlıklı, harika bir ömür diliyoruz. Aynı şekilde güzel üyemiz Ebru ile eşi Tolga Bey’e güzel prensesleri (adı gibi su damlası) Damla bebek ile neşeli, sağlık dolu, mutlu seneler temenni ediyoruz.

Ömürlerinin her anı bebeklerinin dünyaya geldiği gün kadar mutlu, huzurlu ve güzel geçsin.

ZAFER, SÜNDÜZ VE ÇINAR BEBİŞ

Hamile Pilatesi BebekleriHamilelikte PilatesHamile Pilatesi

 

 

 

 

 

EBRU, TOLGA VE DAMLA BEBİŞ

Pilates Ve HamilelikBebekler ve PilatesHamile Pilatesi Erenköy

 

 

 

 

 

HERKESE GÜZEL GÜNLER,

Hayata ve kendinize Focus’lanın

Şirvan Denizci

2 Comments

  1. Ebru Demircan dedi ki:

    Cok tesekkurler sizleri tanimak cok guzel iyi ki varsiniz sevgiler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir