doğada yoga
Yoga Yaptık, Yazı Uğurladık, At Bindik
06 Ekim 2014
Erenköy Matwork Pilates
Pilates Yaparken Sakatlanmamak İçin Nelere Dikkat Edilmeli
03 Kasım 2014
Hepsini göster

Hamile Pilatesi Bebeklerimiz Episode 5 :)

Hamile Pilatesi Bebekleri

Hamile PilatesiMerhabaaa :)

Bu hafta yine güzel bir tebrik yazısı ile pilates blogumuzda sizlerleyiz :) Sevgili hamile pilatesi üyemiz Filiz Hatipoğlu Aydınlı 3 Eylül 2014 günü tatlı mı tatlı, yakışıklı mı yakışıklı bir bebek dünyaya getirdi. İsmi de kendisi gibi çok güzel olan Rüzgar’ın gelişi, güzel bir hamile pilatesi döneminden sonra Focus Studio‘nun en mutlu haberlerinden biri oldu bizim için.

Minik prensimiz Rüzgar, daha önceki bebeklerimiz gibi annesinin karnında başladığı pilates yolculuğunu, yine doğumuna yakın bir dönemde yoğun Ağustos sıcakları bastırdığında noktaladı annesiyle birlikte. Hamileliği boyunca uzun bir süre iş hayatına da devam eden güzel üyemiz Filiz, pilates derslerini kaçırmamaya çok dikkat eden, disiplinli ve bilinçli üyelerimizden biriydi. Onunla yaptığım hamile pilatesi uygulamaları çok keyifli ve oldukça da verimliydi.

Diğer tüm bebeklerimizde olduğu gibi Rüzgar’la da daha annesinin karnındayken iletişim kurmaya başlamıştık. Ve açıkçası annesi O’nun ilk fotoğraflarını gönderip, doğum haberini paylaştığında yine tarifi zor duygular hissettik Focus Ailesi olarak. Şimdi O’nunla ilk tanışacağımız günü iple çekiyoruz. Şimdilerde 1,5 aylık olduğunu tahmin ediyoruz. Biraz daha büyüyünce diğer bebişlerimiz gibi bizi ziyarete gelirse bizden mutlusu olmaz diye düşünüyoruz :)

Bağdat Caddesi Hamile PilatesiHamile Pilatesi BebekleriHamile Pilatesi Erenköy

 

 

 

 

 

Hamileliği sırasında çok hareketli ve pıtır pıtır, yerinde duramayan Filiz’i pilates derslerimiz boyunca çok formda ve dinamik hatırlıyorum. Çok güzel bir hamileydi ve çok da enerjikti. O’nu o dönemlerde derse bir kaç dakika gecikirse falan kordidorda soyunma odasına pıt pıt koşarken hatırlıyorum :)) ” Ah geç kaldım hemen hazırlanıyorum” der ve sevimli karnına aldırış etmeden pıtır pıtır koşardı :) “Ben de her seferinde acele etme, koşma” derdim :)) O’nun gibi dinamik, enerjik, keyifli hamileler ile hamile pilatesi de çok güzel geçiyordu ve eminim ki şu anda da aynı enerjisi devam ediyordur.

Minik prensimiz Rüzgar’a çooook güzel, upuzun, sağlıklı, neşeli, şanslı bir ömür diliyoruz. Anne ve babasıyla birlikte, tüm sevdikleriyle mutlu olsun hep diyoruz. Filiz’i ve eşini tekrardan tebrik ediyoruz. Aynı zamanda Filiz’e buradan “bu sefer de normal pilates derslerimize bekliyoruz seni” mesajı vermeyi ihmal etmiyoruz :P :P Hem kendisini özledik, hem de pilates forever diyoruz…

Hamile Pilatesi CaddebostanHamile Pilatesi İstanbulHamile Pilatesi Kadıköy

 

 

 

 

 

BENZER YAZILAR İÇİN TIKLAYINIZ;

Haftanın Konuğu Focus Studio’nun İlk Bebeği Kaan

Hamile Pilatesi Üyemizden Güzel Haber

Hamile Pilatesi Üyemiz Didem Argüden’i Tebrik Ediyoruz

Pilates Bebeklerimizden Biri Daha Dünyaya Geldi

Herkese mutlu haftalar

Hayata ve kendinize Focus’lanın

Şirvan Denizci

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir