Doğuma Hazırlık Kursu
Doğuma Hazırlık Ve Bebek Bakımı Kursu
12 Mayıs 2015
Pilates ve Tatil
Tatilde Pilates
22 Haziran 2015
Hepsini göster

Hamile Pilatesi Üyelerimizden Çifte Mutluluk

Hamile Pilatesi
Focus Studio Bebekleri
Merhaba !

Bu hafta yine bir tebrik yazımız var ! İki  bebiş daha Focus ailesine katıldı bir kaç ay önce :)

Sevgili hamile pilatesi üyelerimiz Nur Nurten ve Merve Güler on senelik  yakın dostlar ve aynı zamanlarda doğum yaparak bebeklerini dünyaya getirdiler. Çok iyi iki dostun aynı dönemde hamileliklerini yaşayıp, birlikte pilates yapmaya gelebilmiş olmaları hem bizler için, hem onlar için, hem de daha anne karnında pilates kardeşliği ile hayata başlayan bebişleri için çok keyifli oldu açıkçası.

Nur Nurten hamile pilatesi derslerimiziden önce sıkı bir Focus Studio üyesiydi ve kendisi matwork pilates derslerimize uzun zamandır devam ediyordu. Bir gün ara verdiği bir dönemde beni aradı ve Şirvan’cım ben tekrar pilatese başlayacağım ama bu kez farklı bir şekilde dedi :) Hemen hamile olduğunu anladım ve tabi ki çok sevinerek Nur’ la derslerimize başladık. Daha sonra kendisi ile aynı dönemlerde hamile olan bir arkadaşı olduğundan bahsedince (ay araları fazla olmadığından) neden birlikte düet ders yapmıyorsunuz diye sordum ve kısa zaman içinde Merve Güler’de bize katıldı.

Hamile Pilatesi Bağdat Caddesi
Focus Studio Erenköy
Normal hayatlarındaki uyumlu dostlukları ders düzenlerine de yansıdı ve çok çalışkan, çok azimli bir ikili oldular pilateste de. Geçirdiğim en güzel hamile pilatesi derslerinden biri de onlarla oldu. İkisi de doğumlarına yakın bir zamana kadar derslerine gelmeyi ihmal etmediler. Çok sevimli ve moral olarak da yüksek hamilelerdi ve doğum iznine kadar enerjik bir şekilde çalışma hayatlarına da devam eden iki genç, harika, anne adayıydılar.

Genel olarak rahat hamilelik geçiren Nur matwork derslerinden gelen tecrübesiyle hamile pilatesi derslerimizde de rahattı.  Yine rahat olan, ama hafif siyatik ağrıları olan Merve’de çok kısa bir sürede derslere adapte oldu ve kısa zaman içinde ağrıları azalmaya, rahatlamaya başladı. Nur o kadar rahattı ki hatta, “Sen matwork pilates derslerinde ne kadar acımasızdın, şimdi kendimi çok konforlu hissediyorum hamile pilatesi ne rahatmış meğer” bile demeye başladı bana :)))

Uzun lafın kısası, önce Nur’la derslerimizi sonlandırdık ve kendisinden güzel haberi aldık. Bir süre daha birlikte hamile pilatesi derslerine devam ettiğimiz Merve’de doğum için bize veda ettikten sonra ondan da beklediğimiz müjde geldi.

Hamile Pilatesi
Doğum Öncesi Pilates
14 Mart 2015’de Nur,  Deniz Bebiş’i, 20 Nisan’da da Merve, Mert Bebiş’i dünyaya getirdi. Şimdilerde tüm vakitlerini minnoşlar alsa da ikisi de çok mutlu ve keyifliydi en son konuşmamızda. Bana minik prens ve prensesin fotoğraflarını gönderdiler ikisi de çok ama çok sevimli, harika bebekler….

Onlara aileleri ile birlikte çok uzun, çok keyifli, sağlıklı, şans dolu bir hayat diliyorum.Tüm bebişlerimiz gibi Mert ve Deniz’i de çok seviyorumm.

Yakın zamanda onları  yakından da görmeyi sabırsızlıkla bekliyorum…

 

 

Bu haftalık bu kadar, hayata ve kendinize Focus’lanın.

Herkese iyi haftalar dilerim

Şirvan Denizci

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir