Hamile Pilatesi Üyemiz Didem Argüden’i Tebrik Ediyoruz!

Gerda Ergül İle Pilates Special Conditions Eğitimi
14 Temmuz 2014
Yoga Gezilerimizin İkincisini Gerçekleştirdik :)
12 Ağustos 2014
Hepsini göster

Hamile Pilatesi Üyemiz Didem Argüden’i Tebrik Ediyoruz!

Hamile Pilatesi ErenköyMerhabalar!

Bu hafta yine çok güzel bir haber vermek istiyorum tüm Focus Studio üyelerimize. Hamile pilatesi üyemiz sevgili Didem Argüden 26 Haziran günü minik Duru’yu dünyaya getirdi :) Gayet sağlıklı ve çok sevimli bir bebiş daha aramıza katılmış oldu böylelikle. Focus’un bir bebeğinin daha oluşuyla birlikte hamile pilatesi bebeklerimizden birinin daha aramıza katılması, ailenin biraz daha genişlemesi, bizlere çok büyük bir sevinç yaşattı.

Hamileliği boyunca çok pozitif ve olumlu bir bakış açısına sahip olan Didem’le çok keyifli hamile pilatesi seansları gerçekleştirdik. Neredeyse son haftalara kadar pilates egzersizini ihmal etmemeye çalışan, herhangi bir sebeple ders aksattığında mutlaka diğer hafta telafi etmeye özen gösteren, uyumlu bir üye olduğu için Didem’e çok teşekkür ediyoruz.

Daha önce hamile pilatesi dersleri yaptığımız üyelerimizden aldığımız geri bildirimlerde olduğu gibi, Duru bebeğin de sakin, mutlu ve uyumlu bir yapısı olduğunu umuyoruz çünkü annesinin pozitif enerjisinin, rahatlığının bebeğe de geçtiği kanıtlanmış bir gerçek artık. Daha önce doğduktan belli bir süre sonra anneleriyle bizi ziyaret edip tanışmaya gelen Focus bebeklerimizi gördüğümüzde bu enerjiyi rahatlıkla hissedebilmiştik zaten.

Hamile Pilatesi Bağdat CaddesiHamile PilatesiHamile Pilatesi Focus Studio'da

 

 

 

 

 

Bu arada hamileliklerinin 3. veya 4. ayından itibaren annelerinin karnında stüdyomuza gelen, onlarla birlikte pilates yapan minik melekleri daha sonra karşımda gördüğümde çok heyecanlanıyorum. Çünkü yaşamlarının ta annelerinin karnında başlayan ilk zamanlarından itibaren hepsinin farklı bir kişiliği olduğunu farketmek gayet mümkün oluyor derslerimiz sırasında. Bazıları uykucu oluyor annelerinin pilates yaptığı sırada oluşan ritmik ve ağır hareketler, derin nefesler vs. onları da sakinleştirip uyutuyor. Bazıları ise (ki bu aslında nadir olur)  anneleriyle birlikte hareketleniyorlar :)

İşte aslında tüm bu ayrıntılar hepsiyle ayrı ayrı keyifli  bir bağ oluşmasını sağlıyor aramızda. Daha sonra bebişler dünyaya gelip, bir de anneleriyle birlikte stüdyoya beni ziyarete gelmiyorlar mı o zaman nasıl heyecanlandığımı anlatamam. Bu çok güzel bir his…. (Düşünün ben bile hamile pilatesi seanslarında böyle hissediyorsam kadın doğum doktorları nasıl bir mutluluk hissediyorlardır kimbilir. Hem aylarca tüm gözlemlerini, kontrollerini yapıyorlar, hem de dünyaya gelişlerine tanıklık ediyorlar. )

Uzun lafın kısası henüz fotoğraflarından gördüğümüz Duru, ismi gibi çok tatlı bir prenses, dupduru ve melek gibi…Duru bebeğe mutlu, sağlıklı, neşeli harika bir ömür diliyoruz anne ve babasıyla birlikte. İyi ki doğdun, aramıza hoşgeldin !!!

BENZER YAZILAR;

Hamile Pilatesi Üyemizden Güzel Haber

Haftanın Konuğu Focus Studio’nun İlk Bebeği Kaan

Herkese mutlu günler, hayata ve kendinize Focus’lanın

Şirvan Denizci

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir