Hamilelik Fotoğrafı Hizmeti

Focus Studio olarak bebek bekleyen çiftlere çok hoş bir doğum öncesi hikaye fotoğrafı hizmeti sunuyoruz.

Hamilelik sürecinde bebeklerinin doğmasını dört gözle bekleyen anne-baba adaylarını tatlı bir heyecan sarar, bebekleri için her şeyin en güzelini, en özelini hazırlamak isterler. Bebek arabaları alınır, yatağı seçilir, kıyafetler alınır vs. İşte bu dönemde bazen hamilelik ve doğum öncesi ile ilgili güzel hatıralar oluşturulabileceği fikri genelde çiftlerin aklından çıkar. Tüm hazırlıklar doğuma ve sonrasına yöneliktir.

Biz bu önemli telaşı, hazırlık dönemini, anne ve babanın heyecanlı bekleyişini oldukça keyifli yönleriyle fotoğraflayıp, sizler için ölümsüzleştirmek istiyoruz. Anne adayının hamileliğinin en güzel ve sevimli dönemlerini baba adayı ile birlikte çeşitli konseptler belirleyerek size sunuyoruz. Kimi çift için esprili, kimisi için daha duygusal, kimi çiftler için romantik bir kurgu yaparak bebeğinizi daha doğmadan önce sizinle aynı karede görüntülemeyi hedefliyoruz.

Bazı çiftler evlerinin sıcak ortamını mekan olarak seçip, bebeklerinin eşyaları ve yatağının da içinde olduğu bir konu tercih ederken bazıları da deniz kenarında veya piknik ortamında daha doğal bir konsepti tercih ediyorlar. Anne adayımızın konforunun da önemli olduğu, çok yorulmasını istemediğimiz bu tarz çekimlerimiz için mevsim ve gebelik durumu da göz önüne alınarak, mekanla kurguya çiftlerle birlikte karar veriyoruz.

Her şekilde unutulmaz bir anı olarak kalacak eğlenceli çekimlerden geriye o mutlu anların fotoğrafları ve hafızalara kazanan güzel çekim günümüz kalıyor. Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

HAMİLE FOTOĞRAFLARIMIZDAN BAZI ÖRNEKLER