Favori Pilates Hareketiniz Hangisi (2)
30 Mayıs 2012
Favori Pilates Hareketiniz Hangisi (Son Bölüm)
14 Haziran 2012
Hepsini göster

Madonna

Selam millet,

Dün gece İstanbul’da Madonna konserine gidememiş ve “dünya gözüyle kendisini gördüm çok bahtiyarım” diyememiş kimler varsa aranızdan, bu haftanın blog konusu onlara armağanımız olsun :)

Focus Studio olarak biz de gidememiş olmanın derin üzüntüsü içindeyiz.

Madonna İstanbul’da konser verir de biz blogumuzda bahsetmez miyiz? Bu arada röportaj da yapacaktık kendisiyle ancak programı çok yoğun olduğundan gerçekleştiremedik :P Hepinizden çok özür diledi bol bol egzersiz yapmaya devam etsinler Şirvan ve Belkıs Hocayı üzmesinler dedi sizler için ona göre :PPP

Biliyorsunuz ki Madonna ablamız, çok uzun yıllardır başta pilates olmak üzere daha pek çok egzersizin hayatımıza girmesine öncü olmuştur. Pilates neredeyse onun adıyla birlikte anılıyor :)

Biz de buna istinaden bu hafta kendisinin çeşitli egzersizler yaparken çekilmiş video ve fotoğraflarını paylaşalım dedik. Çok aramama rağmen pilates yaparken ki görüntülerini bulamadım. Aranızdan bulan olursa lütfen paylaşsın bizlerle.

Bu arada şimdiden söyleyeyim derse gelen üyelerden konsere gitmiş olup da bir de ballandıra ballandıra anlatmaya kalkan olursa fena olur sizler için.  Aşağıdaki yoga yaptığı fotoğrafına benzer hareketler icad ederim ona göre, o ders bitmez yani :))))

 

Madonna

 

 

 

 

 

Madonna ile ilgili çok eğlenceli bir video :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir