Düzenli Egzersiz Yapan Kişi Nasıl Beslenmeli
02 Ocak 2012
Pilates Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyiz?
16 Ocak 2012
Hepsini göster

Herkese merhaNurdan Torunba,

Herkesin bildiği gibi blogumuzda pilates ve egzersiz dışında da her konuda paylaşımlar ve bilgilendirme yazıları yayımlıyoruz. Bu hafta pilates blogumuzu takip eden herkesle ve tüm üyelerimizle paylaşmak istediğimiz harika ve yepyeni bir albüm var.

Türkiye’nin en önemli Türk Sanat Müziği Sanatçılarından,Focus Studio’muzun değerli üyesi Nurdan Torun‘un “Her Hayat Bir Keşif” isimli yeni albümü, müzik ile ilgili sıradanlaşma ve yozlaşmanın hüküm sürdüğü, kaliteli ve özenle hazırlanmış albümlere, sanatıyla gündeme gelen gerçek sanatçılara olan özlemimizin giderek arttığı şu günlerde  hızır gibi yetişti açıkçası.

Nurdan Hanım,enerjisiyle,güleryüzü ve mütevaziliği ile stüdyomuza her daim neşe ve renk getiriyor. Bizler Focus Studio ailesi olarak yeni albümünü çok ama çok beğendik, onun gibi sanatçıların duruşlarından ve kalitelerinden asla ödün vermeden,Türk Sanat Müziğine katkıları tüm yeni nesil sanatçıların örnek alması gereken bir tavır bize göre.

Kendisi, Siyaset Dergisinin yılın Türk Sanat Müziği Kadın Sanatçısı Ödülüne aday gösterilmiştir. Onun Türk Sanat Müziğine olan katkısına bir nebze olsun ortak olmak ve desteklemek için Siyaset Dergisinin web sitesine girerek anket kısmında oy kullandık. Dileyen herkes bu şekilde siteyi ziyaret edip oy kullanabilir.

Kendisine bu harika albüm için önce teşekkür ediyor sonra da başarıdan başarıya uçmasını diliyoruz.

Herkese müzikli,pilatesli, neşeli haftalar.Hayata ve kendinize Focus’lanın.

Focus Studio

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir