OZAN ATASOY’DAN FOCUS ÜYELERİNE VE PİLATES BLOG TAKİPÇİLERİMİZE ÇOK ÖZEL BİR JEST !!!

Focus Studio Nook Cafe Restaurant’daydı.
20 Mart 2013
Yeni Zumba Videolarımız
18 Nisan 2013
Hepsini göster

OZAN ATASOY’DAN FOCUS ÜYELERİNE VE PİLATES BLOG TAKİPÇİLERİMİZE ÇOK ÖZEL BİR JEST !!!

düğün öncesi pilatesMerhaba Focus’un değerli pilates ve yoga tutkunları,

Yaz yaklaşırken malumunuz evlilik hazırlıkları, nişan, düğün derken hayatlarınızı birleştirme yolunda attığınız adımlar da hızlanmaya başlar ya da etrafınızda evlenen yakınlarınıza düğün hediyesi düşünür ve şöyle orjinal bir şeyler arar durursunuz. Yaz ve İlkbahar ayları mutlu bir beraberliğe atılan adımlar için kış aylarına göre daha çok organizsyon yapılan aylardır. Düğün öncesi  forma girerek düğüne çok daha fit bir şekilde hazırlanmak isteyen gelin ve damat adaylarından oluşan siz değerli pilates ve yoga üyelerimize, bu özel gününüz için Ozan Atasoy Photography’den  çok özel  bir fırsat var !!!

Stüdyomuzun web sitesinde kullandığımız fotoğraflarına imzasını atan Ozan Atasoy, evlilik hazırlığında olan tüm üyelerimizin bu çok özel gününü  Hikaye Fotoğrafçılığı tarzında çektiği fotoğraflarıyla ölümsüzleştirmesinin yanısıra, onlara düğün hediyesi tadında bir jest yaparak  ciddi indirimlerden faydalandırmayı da ihmal etmeyecek.

Kendisinin bu yerinde jesti ile birlikte biz de Focus Studio olarak, çiftlere Düğün Dansları dersleri başlattık yine hiç bir yerde bulamayacağınız özel fiyatlarla, düğününüzde yapacağınız açılış dansınız için bizlerle irtibata geçmenizi tavsiye ediyoruz.

Hiç bir yerde bulamayacağınız bu özel fiyatlar sadece Focus Studio üyeleri  için geçerli değil. Çok uzun zamandır mail grubumuzda olup, blog yazılarımızı ve bizi takip eden tüm takipçilerimiz için de geçerlidir.

Bu güzel imkanlardan kendiniz için yararlanabilir veya evlilik arifesindeki sevdikleriniz için düğün hediyesi olarak satın alabilirsiniz.

Ozan Atasoy’un Hikaye Fotoğrafçılığı (Düğün) alanında daha önce yapmış olduğu tüm çalışmaların örneklerini aşağıdaki linklere tıklayarak görebilirsiniz.

(Bekarlara not ;  Fotoğrafları görünce insanın evlenesi geliyor bizden söylemesi  :D  )

 

http://www.ozanatasoy.com/#233

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.319294671514045.68315.319202898189889&type=1

 

Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

İrtibat no; 0535 975 95 84 – 0532 625 84 79

Sevgiler

Şirvan Denizci

 

YASAL UYARI: Bu sitede kullanılan yazılı ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması yasaktır.
İzinsiz kullanımı halinde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına istinaden suç duyurusunda bulunulacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir