Pilates
Pilates Prensipleri
17 Şubat 2015
Pilates Ve Diyet
Pilates Ve Diyet
09 Mart 2015
Hepsini göster

Ozan Hoca’ya Şans Diliyoruz !

Bouldering Focus Pilates

Bouldering Focus StudioMerhaba,

Bu haftasonu Focus Studio olarak oldukça heyecanlıyız. Çünkü stüdyomuzun biricik hocası, stüdyomuzun direği, yiğidimiz, Ozan Hoca’mız TDF’nin (Türkiye Dağcılık Federasyonu) Sakarya Üniversitesinde yapılacak olan Boulder yarışmasına katılacak :))

Yaklaşık bir senedir bu yarışma için oldukça disiplinli bir şekilde antrenman yapan Ozan Hoca, gerek Boulderistanbul‘da yaptığı duvar antrenmanlarını, gerekse kondisyonel çalışmalarını hiç aksatmadı. Pilates yaptı, TRX çalıştı, ağırlık ve dayanıklılık antrenmanlarını, cardio çalışmalarını hiç ihmal etmedi.

Boulder konusunda katılacağı ilk profesyonel yarışma olan  bu organizasyon 21 Ocak 2015 Cumartesi günü Sakarya Üniversitesi’nde olacak. Yolu oralara düşen veya oralarda yakınları olanlara duyrulur, gidip izlemek veya Ozan’a destek vermek isterseniz güzel bir haftasonu programı da olabilir sizler için.

Ozan Hoca’mıza iyi enerjilerinizi göndermenizi, şans dilemenizi rica ediyoruz. Bu yarışmaya katılmış olmak, Bouldering Focus Pilatesherhangi bir derece almaktan çok daha önemli bize göre. Bir derece alınması da gerekmiyor çünkü Ozan Hoca bizim gönlümüzün birincisi zaten :) Ama yine de uzun zamana yaydığı bu programlı ve disiplinli çalışmasının O’na güzel bir sonuçla geri dönmesini dilemekten de bir zarar gelmez :)

Focus Studio seninle Ozan Hoca, git, elinden gelenin en iyisini yap, tüm rotaları rahatlıkla tırman ve dön !!

Seni çok seviyoruz !!!

Tüm Focus Ailesi ve Şirvan Hoca :)

AŞAĞIDA OZAN HOCAMIZIN BİR YILDIR FARKLI FARKLI ZAMANLARDA ÇEKİLMİŞ YARIŞMAYA HAZIRLIK ANTRENMANLARINDAN VİDEOLARI PAYLAŞTIK SİZİNLE, AZMİ VE DİSİPLİNİ BU VİDEOLARA DA ÇOK NET BİR ŞEKİLDE YANSIYOR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir