Özlenen Zumba Dersleri Başlıyor 27 Eylül Ücretsiz Zumba Partimize bekleriz!!

Yoga Fotoğraf Çekimi Kamera Arkası
07 Eylül 2012
İyi Bir Pilates Eğitmeni Hangi Özelliklere Sahip Olmalıdır?
08 Ekim 2012
Hepsini göster

Özlenen Zumba Dersleri Başlıyor 27 Eylül Ücretsiz Zumba Partimize bekleriz!!

Selam Focus!!!

Evet başlığı doğru okudunuz geçen sezon ilgiyle takip edilen ve tatil sonrası sabırsızlıkla yeniden başlamasını beklediğimiz Zumba derslerimiz başlıyor :)

Açıkçası eğer yaz aylarının sıcağı engel olmasa bu ders yazın da devam ederdi çünkü çok seviliyor. Benim de stüdyoda ilgiyle takip ettiğim ve katıldığım derslerden biri Zumba. Eğer dersim yoksa mutlaka Zumba’ya katılırım her Perşembe :)

27 Eylül Perşembe saat 21 00’de Rosita Hoca’yla ücretsiz Zumba partisi için rezervasyonunuzu yaptırın çünkü o gün  burada çok eğleneceğiz. Elinizi çabuk tutup süre dolmadan adınızı yazdırmanızı tavsiye ediyorum. Kaçıranların üzülür sonra benden söylemesi.

Ders sonrası sağlıklı meyve suları içerek dinleneceğiz ve Rosita Hoca sorularınızı cevaplayacak. O günü sabırsızlıkla bekliyorum ben de :))

Bu sezon aramıza yeni katılan üyelerimiz ve siz eski üyelerimiz için kıpır  kıpır Zumba derslerimizden görüntüler içeren videolarımızı yayımlayıp önden ısıtalım istiyorum biraz sizleri. Rosita Hoca’nın bu sene sizlere pek çok sürprizi var. Bir kere yepyeni koreografiler hazırlamış, hepsi birbirinden enerjik.  Ayrıca bu sene küçük üyelerimiz için “Çocuk Zumba’sı” dersleri de başlatıyoruz. Sanırım ben de çocuklarla beraber derslere girmek istiyorum :)))) Eminim ki onların dersleri büyüklerinkinden de zevkli olacak :))

İşte geçen yılın en keyifli derslerinden seçme videolar :)

Not; Yoga derslerimiz ve pilates derslerimiz de tüm hızıyla devam etmekte. Salı ve Perşembe 20 00 pilates matwork grubumuz açıldı haberdar olmayanlara duyuralım :)

 

Herkese iyi haftalar. Hayata ve kendinize Focus’lanın :)

Şirvan Denizci

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir