Bir Pilates Üyemiz Daha Evlendi
07 Eylül 2014
doğada yoga
Yoga Yaptık, Yazı Uğurladık, At Bindik
06 Ekim 2014
Hepsini göster

Pilates Bebeklerimizden Biri Daha Dünyaya Geldi

Hamile Pilatesi ErenköyMerhaba,

Bu yaz çoook güzel haberler aldık, kısa aralıklarla bir sürü bebeğimiz dünyaya geldi :) Annelerinin karnında pilates yaparak stüdyomuza yaptıkları ilk ziyaretlerden sonra, onlardan sağlıklı ve güzel doğum haberleri almak çok mutluluk verici. Bu yaz pek çok hamile pilatesi üyemizden birbirlerine yakın zamanlarda bebeklerini dünyaya getirdiklerinin haberlerini aldık.

En son sevgili hamile pilatesi üyemiz Buket Demiratar’dan da müjdeyi aldık :) Buket epey yoğun çalışma hayatı olan bir üyemizdi. Ama bizlerin en sevdiği hamile pilatesi üye profilini oluşturuyordu. Yoğun bir iş temposu olmasına rağmen, hamilelikle birlikte kendini bırakan, hareketsizliği seçen biri değildi.  Buket kamera arkası konumda, çeşitli dizi filmlerde sanat yönetmenliği yapıyordu. Kendisiyle tanışmamız ve hamile pilatesi derslerine başlamamız da onun yoğun bir şekilde işine devam ettiği dönemlerde oldu. Çekimlerinden arta kalan zamanlarında pilates derslerini aksatmadan devam ettirmeye karşı oldukça özen gösterdi Buket egzersiz yaptığımız dönemlerde.

Eğer kişi hamileliğinde çok ciddi problemler yaşamıyorsa, hayat kalitesini bozacak türde rahatsızlıkları yoksa, doktorunun gözlemlediği bir takım riskler yoksa, bana göre hayatını normal şekilde devam ettirmeli. Yani çalışıyorsa işine devam edebilmeli, egzersiz imkanı varsa mutlaka egzersiz yapmalı, yürüyüşlere çıkmalı, kısacası kendine hasta muamelesi yapmamalı. Köşeye çekilmemeli ya da hareketsiz kalmamalı. Başta da belirttiğim gibi Buket’de bu yapıda bir üyelere iyi bir örnekti.

 

Hamile PilatesiHamile Pilatesi Bağdat CaddesiHamile Pilatesi Dersleri

 

 

 

 

Hamileliğinin son dönemlerine rastlayan Temmuz-Ağustos aylarının çok sıcak geçmesi nedeniyle ve Buket’in bebek gelmeden biraz tatil imkanı da olsun diye, doğuma iki  ay kadar kala derslerimizi sonlandırdık. Zaten tatlı bebeğinin dünyaya gelişi de 30 Ağustos’da olmuş Buket’in. Bir kaç gün önce telefonla görüştüğümüzde güzel haberi kendisinden alınca çok sevindim ve bir de üzerine annesi yakışıklı Sezgin Ali bebeğin çok güzel fotoğraflarını da yollayınca dünyalar benim oldu açıkçası.

Kendilerinin de hoşgörüsüne sığınarak Sezgin Ali’nin iki tane fotoğrafını sizinle paylaşmak ve O’na bir de buradan güzel temennilerde bulunmak istedim. Tatlı bebeğimize, ömrü boyunca sağlık, huzur, neşe ve başarı dolu bir hayat diliyorum. Anne ve babasıyla birlikte sevgi dolu, güzel günler geçirerek büyümesini tüm kalbimle diliyorum. Tüm Focus Studio ailesi olarak umuyoruz ki Sezgin Ali ve diğer tüm bebeklerimiz sportmen ruhlu, egzersiz seven, sağlıklı birer çocuk ve yetişkin olsunlar. Onları çok seviyoruz…

Herkese iyi bir hafta dilerim.

Hayata ve kendinize Focus’lanın :)

Şirvan Denizci

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir