Yoga Gezilerimizin İkincisini Gerçekleştirdik :)
12 Ağustos 2014
Bir Pilates Üyemiz Daha Evlendi
07 Eylül 2014
Hepsini göster

Pilates Blogda Üç Sene

Pilates Bağdat CaddesiMerhabalar

Focus Studio’nun ilk açıldığı zamanlardan beri bu blog hemen hemen her hafta düzenli bir şekilde pilatesle ilgili ve daha pek çok benzeri konuda yazılarla doldu taştı. Hala düzenli bir şekilde bilgilendirici yazılar, gerçekleştirdiğimiz etkinlikler, pilates ve benzeri diğer egzersizlerle ilgili doğruları size aktarmaya çalıştığım blogumuzdan bu hafta bu güne kadar en çok merak edilen, en ilgi gören konu ve fotoğraflarımızın bulunduğu yazılarımızı paylaşacağım.

Pilates konusunda en önemle üzerinde durduğum konulardan tutun, pilates ve yoga ile ilgili en güzel derslerimizin bulunduğu videoları, fotoğrafları, paylaştığımız. Zaman zaman eğlenip güldüğümüz, zaman zaman ciddi konulardan bahsettiğimiz yazılarımızı şöyle tekrar bir hatırlamak hepimiz için keyifli olur diye ummaktayım.

Açıkçası biraz nostalji de yapmış olacağız böylelikle. Bazen benim, bazen de diğer eğitmenlerimizin yazılarıyla size ulaştığı günlere döneceğiz, stüdyomuzda yapmış olduğumuz bir partiden tutun da, siz üyelerimizle gerçekleştirdiğimiz stüdyo dışı etkinliklere kadar. Hatta kimi zaman siz sevgili üyelerimizin hayatlarında gelişen güzel gelişmeler için hazırlamış olduğumuz tebrik yazılarımızdan, pilates ve  diğer egzersizlerle ilgili biz pilates eğitmenlerini kızdıran bir takım yanlışlıklara açıklık getirdiğim yazılara kadar şöyle güzel bir zaman yolculuğu yapmış olalım diye düşündüm.

Bugün o eski yazılarımızdan linkler paylaşacağım. Üzerine tıklamış olduğunuz konu başlığı sizi direk olarak o yazının yazıldığı sayfaya yönlendirecek. Yazın rehavetinin üzerimize sindiği ve itiraf etmeliyim ki pilates yapmanın zorlaştığı şu günlerde, belki biraz tembellik yaptığınız bir anda eski blog yazılarımızı okumak belki sizi özlediğiniz pilates derslerine geri dönemek için de teşvik edebilir :)) Az kaldı Sonbahar ile birlikte havalar serinlemeye başladığında, havuz-deniz sezonu bittiğinde hepinizi stüdyoda bekliyor olacağız.

Haydi bakalım aşağıdaki linklere tıklayarak son tembellik günlerinizin keyfini çıkarıp, yazılarımız okuyun.

DOĞRU NEFES

PİLATES ON DERSTE SONUÇ VERİR Mİ

İYİ BİR PİLATES EĞİTMENİ HANGİ ÖZELLİKLERE SAHİP OLMALIDIR

YOGA TERAPİ DERSLERİMİZ

HAMİLE PİLATESİ ÜYEMİZDEN GÜZEL HABER

FOCUS EĞİTMENLERİNDEN KOMİK HUNDRED SHOW

PİLATES VE ERKEKLER

RALLİ SPORCUSUYLA PİLATES VE HERŞEYE DAİR RÖPORTAJ

CLASSİCAL PİLATES CONFERENCE İSTANBUL

PİLATES İLE GEÇEN BEŞ SENE

YOGA BULUŞMAMIZ HARİKA GEÇTİ ! İŞTE DETAYLAR !

PİLATES KADAR SEVİLEN TRX GRUP DERSLERİMİZDEN KESİTLER

DOĞADA YOGA VE TREKKİNG YAPTIK

PİLATES BİR FİZİK TEDAVİ YÖNTEMİ MİDİR?

KİMLER YOGA YAPABİLİR? NE SIKLIKTA YAPILMALI?

PİLATES VE MASA BAŞI ÇALIŞANLAR

Hayata ve kendinize Focus’lanın :)

Şirvan Denizci

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir