Bebekler ve Pilates
Güzel Bebekler Hoşgeldiniz
10 Aralık 2014
Air Pilates Nedir?
Air Pilates Nedir?
05 Ocak 2015
Hepsini göster

Pilates Stüdyomuzun 2015 Workshop Ve Etkinlik Takvimi

pilates yoga trx

Merhaba,

Bu seneyi bitirirken, 2015 yılına girmenin heyecanıyla dolu olarak sizlerle bu yılın workshop ve etkinlik takvimini paylaşmak istiyorum kabaca. Bu yıl artık pilates stdüyomuzda yavaş yavaş çeşitli eğitim ve workshoplar açmaya, eğitmenlere ve siz egzersiz severlere vizyonunuzu genişletecek yenilikler getirmeye başlıyoruz. Yapmış olduğunuz egzersizi ya da halihazırda eğitmenliğini yaptığınız branş ile ilgili kendinizi geliştirmeye yardımcı olmaya yönelik eğitim ve workshoplarımız artık başlıyor. Focus Studio olarak diğer eğitmen arkadaşlarımızla, eğitmenliğini yaptıkları programlara ek ve yardımcı olacak nitelikte faydalı ve keyifli eğitimler ve workshoplar gerçekleştirmek niyetindeyiz (pilates, yoga ve daha pek çok alanda)

Bunu yaparken uzun yıllara dayalı deneyimlerimizin bize sağlamış olduğu birikimleri ve işbirliği içinde olduğumuz, alanında uzman kişilerin (fizyotereapistler, doktorlar, eğitmenler vs.) deneyimlerini de kullanmak istiyoruz. Hem eğitmen arkadaşlarımıza hem de siz sevgili pilates severlere, üyelerimize bu alanda da bir yenilik getirmek bizleri de çok heyecanlandırıyor ve mutlu ediyor. Bu adımla birlikte, Focus Studio her anlamda profesyonel bir merkez olma yolunda da ilerliyor. Ağır ağır yürümeye başladığımız bu yol, umuyoruz ki ileride çok değerli eğitmenler yetiştirmemize ve hatta belki de onları kendi bünyemize katmamızla birlikte daha da köklü ve kuvvetli bir aile olmamızı sağlayacak.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi ağır ağır ve emin adımlarla ilerliyoruz, ilk workshoplarımız için kabaca bir listeyi sizinle paylaşmak istiyoruz. Bu sene ilk önemli workshopumuzun tarihi 17 Ocak 2015 Cumartesi. Konusu ise “Yoga Aracılığıyla Migren ile Başedebilme”

Henüz tarihleri netleşmemiş ama yapılacağı kesinleşmiş olan workshop ve etkinliklerimizi de sizlerle paylaşalım istiyoruz, ancak tarihler belirlendikten sonra yavaş yavaş onları da buradan ve sosyal medya hesaplarımızdan paylaşacağız. Ayrıca bu paylaşımlar ile konular ve diğer detaylar için de bilgi sahibi olacaksınız.

FOCUS STUDİO 2015 WORKSHOP VE ETKİNLİK TAKVİMİ

WORKSHOPLAR

-Yoga Aracılığyla Migren ile Başedebilme
-Air Pilates *YENİ
-Yoga Nidra (Yogik Uyku)
-Couples Workout *YENİ
-Gyrokinesis *YENİ
-Meditasyon
-Endişeli ve Depresif Ruh Halimize Yoga İle Çözümler
ETKİNLİKLER
-Doğada Pilates gezilerimiz (Kahvaltı, trekking , pilates)
-Doğada Yoga gezilerimiz (Kahvaltı, trekkingi yoga)

 

İlerleyen dönemlerde workshop ve etkinliklerimizin yanısıra, daha uzun soluklu eğitimlerle de hizmet vermeye devam edeceğiz.

Hayata ve kendinize Focus’lanın

Şirvan Denizci

 

 

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir