TRX Suspension Training Derslerimizden Seçme Videolar
06 Ocak 2014
Pilates Bir Fizik Tedavi Yöntemi midir?
03 Şubat 2014
Hepsini göster

Pilates Stüdyosunda İngilizce Sohbet Etkinliği II

Bağdat Caddesi PilatesSelamlar :)

01 Aralık 2013 Pazar günü ikincisini gerçekleştirdiğimiz İngilizce Conversation etkinliğimiz yine çok güzel geçti. Pilates salonumuz böyle çok amaçlı aktivitelere yer verdiği sürece üyelerimizin ve diğer katılımcılarımızın da uğrak yeri olmaya devam ediyor. Arhan Language Consultancy ile ortak gerçekleşen pilates salonumuzda ingilizce sohbetlerimiz bundan sonra da belli aralıklarla devam edecek.

Bizler pilates ve yoga derslerimizi öncelikli tutmak koşuluyla Focus’u fazlasıyla sosyal ve hareketli bir yer yapmak için çok özen gösterdik. Burası insanların kendilerini mutlu ve huzurlu hissetikleri bir yer olsun diye çok uğraştık ve sonuçlardan anladığımız kadarıyla bunu epeyce bir başardık :)

Haftasonları, özellikle Pazar günleri gerçekleştirdiğimiz aktivite ve atölyeler hem herkese güzel vakit geçirtiyor hem de zamanımızı verimli değerlendirebileceğimiz bir alan yaratıyor bizlere.

Pilates derslerimizle, yoga derslerimizle, egzersize zaman ayırıp beden sağlığımıza katkıda bulunurken, çeşitli atölyeler ile sosyal olup ilgi alanlarımızı genişletmeye de çalışıyoruz. İngilizce Conversation etkinliğimiz bunlardan sadece birisi.

Pilates stüdyosuPilates salonupilates salonunda etkinlik

 

 

 

 

 

Yakın zamanda yeni bir etkinlik daha gerçekleştirmeye başlayacağız Focus Pilates salonumuzda… (Zaten bu salonun adını Focus çok amaçlı salonu olarak değiştirmeye karar vereceğim  sonunda :))  )

Bu çok ilginizi çekeceğinizi düşündüğümüz atölyemiz, Ozan Hoca ile Temel Başlangıç Seviye Fotoğaf Atölyesi olacak. Gerekli bilgi için bkz.Temel Fotoğrafçılık Atölyesi Çok yakında bu atölyemizin tüm detayları hakkında sizleri bilgilendireceğiz

Pilates ve müzik

 

 

 

 

 

İngilizce Conversation etkinliğimiz çok samimi ve sıcak bir havada geçmeye devam ediyor.  2. etkinlik günümüze dair fotoğrafları da sizinle paylaşıyoruz. Etkinliğimizin sonunda en küçük katılımcımız 8 yaşındaki yeğenim Efe’den minicik bir gitar dinletisi bile  izledik :))

İkinci kez katılan kişilerde bile ilk günkü çekingenliğin olmadığını, daha rahat ve cesaretli bir şekilde cümle kurduklarını söyleyen Hande Hoca’nın önerisi, utangaçlığı ve sıkılganlığı bir kenara bırakıp sohbetlerimize katılmanız. Çünkü önemli olan üzerimizdeki pası atmak ve çekingenlik yapmamak. Eğer böyle yaparsak akıcı bir şekilde konuşma rahatlığı  zamanla geliyor zaten.

Yeni İngilizce Etkinliğimiz birlikte belirleyeceğimiz ve ilan edeceğimiz  bir Pazar günü tekrardan gerçekleşecektir. Herkesi bekliyoruz.

İlk etkinliğimizi merak edenler tıklasın;

Pilates Stüdyosunda İngilizce Sohbet Etkinliği

Sevgilerimizle

Hayata ve kendinize Focus’ lanın

Şirvan Denizci

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir