Anti Gravity Pilates
Air Pilates, Gyrokinesis ve Ballet Fusion
19 Temmuz 2015
Hamile Aletli Pilates Üyemiz
Yeni Pilates Miniklerimiz
22 Ekim 2015
Hepsini göster

Pilatese Dönüş

Pilatese Dönüş
Pilates Hocaları Tatilde
Merhaba sevgili üyelerimiz :)

Biz uzun bir tatilin ardından geri döndük. Ayağımızın tozuyla pilates derslerimize başladık bile hatta. Henüz Ağustos Ayı’nın rehaveti sizlerin de üzerindeyken pilates konusunda ve diğer derslerimizle ilgili yeniliklerimiz için çalışmalara koyulduk bile. Bir önceki yazımızda da paylaşmıştık (tatil öncesi son blog yazımız) bu yıl Focus Studio’da pilates derslerimizin yanısıra yoga, TRX derslerimiz yine devam edecek.

Aynı zamanda size uzun zamandır tanıttığımız Air Pilates sistemi ile de tanışacaksınız bu yıl derslerde. Yine bir önceki derslerimizde bahsettiğimiz “yetişkinlere bale” dersleri adında bir küçük yenilik daha yapıyoruz bu yıl. Devlet Opera ve Balesi Sanatçısı sürpriz bir yeni hocamız olacak bu yıl aramızda bu dersler için. Pilates üyelerimizden bale derslerini çok hevesle bekleyenler var bakalım. Biz de katılımın yoğun olmasını bekliyor ve diliyoruz.

Tatilde Yoga
Tatilimiz çok güzel geçti, Ozan Hoca ve ben  5. senemize başlayacağımız stüdyomuz için oldukça yoğun bir çalışma dönemi yaşamıştık açıkçası. (hatta dönemler demeliyim) Stüdyomuz ve siz sevgili üyelerimiz için seve seve yaptık bu fedakarlıkları ama artık tatilllll diye sayıklar olmuştuk. Çünkü stüdyomuz kurulduğundan beri tatile çıkmadık. Açıkçası bu kadar uzun zaman sonra ilk kez deniz yüzü görünce biz de biraz şok olduk :)))

Türkiye’nin cennet bölgelerinden Kaş’ı seçtik tatil için. Öncesinde Antalya’da pilates eğitmenlerine özel Air Pilates Temel Eğitim‘i verdik Antalya’daki pilates hocalarına ve hemen arkasından kendimizi Kaş’a attık. Aklımız sizde ve pilateste kalsa da, hergün Caretta Caretta’larla yüzme şansı bulduğumuz Akdeniz’in mis gibi tuz kokan sularında yüzdük, doya doya yemek yedik, tarihi bölgeleri gezdik (Mesela Demre’de Noel Baba’nın kilisesini ziyaret ettik) tembellik yaptık ve rutinimizden uzaklaşmanın keyfini çıkarttık.

Pilatese Dönüş
Zaten artık çok sevdiğimiz, yakın üyelerimiz son zamanlarda bize “gidin artık, yeter kaç senedir çalıştığınız, tatil yapın bol bol dinlenin” diye destek veriyorlardı hep. Açıkçası bu tatil ikimize de çok iyi geldi. Ama bir şeyi farkettik ki pilates derslerimizi ve sizleri çok özledik. Tatilde bile “dönünce şunları yapalım, bu yenilikleri getirelim, stüdyoda şu düzenlemeleri yapalım” diye kouşurken buluyorduk kendimizi.

Kaş’a ilk kez gittik ve aklımız orada kaldı diyebiliriz. Çok güzel insanları olan, gayet medeni, keyifli ve düzenli bir bölgeydi. Kaldığımız Santosa Pansiyon da mütevazi ve sevimli bir yerdi. Sahipleri Deniz Bey ve Meryem Hanım karı-koca oranın yerlisiydiler ve aile işi yapıyorlardı, bu yüzden onları kendimize çok yakın hissettik. Konaklama için çok uçuk fiyatlar ödemek istemeyen ama tertemiz, nezih ve ilgi bakımından güzel bir pansiyon arayanlar için orayı tavsiye edebiliriz gönül rahatlığıyla.

Lafı uzatmayayım, tatilde epey bir şarj olduk. Buraya gayet enerjik ve mutlu döndük. O enerji ve berrak zihin-beden-ruh üçlüsü ile hemen çalışmaya başladık. Şimdi siz sevgili üyelerimizin tatil sonrası geri dönüşlerini bekliyoruz. Bu sene stüdyomuz da eğitmen yetiştime, etkinlik, workshop, seminer ve eğitimlere de yoğun şekilde ağırlık vereceğiz (pilates, yoga, ve diğer içeriklerle ilgili eğitimler).

Bilgi paylaşımlarının bol olduğu, sağlık, mutluluk ve zindeliğin eksik olmadığı harika bir sezon dileriz herkese.

Hayata ve kendinize Focus’lanın :)

Sevgiler

Şirvan Denizci

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir