Focus Studio’da Son Gelişmeler
26 Kasım 2012
Yoga Dersleri
04 Aralık 2012
Hepsini göster

Sting İstanbul’da

Sting Yoga YaparkenSelam !!!

Şu Sting konserine o kadar çok gitmek istedim ki arkadaşlar bu kadar olur yani. Çünkü daha önce de gelmesine rağmen dünya gözüyle kendisini canlı dinleme fırsatım hiç olmamıştı. Şimdi o kadar uzun aradan sonra yine burada. Ama bu kez de ben ne yaptım ??? İş aşkım ve sizlerin derslerini aksatmama sorumluluğum, görev bilincimle birleşince, konsere gitmek yerine sizlerle ders yapmayı seçtim :PPPP :))

Haaa şimdi beni arayıpta “Ben konsere gidiyorum, pilatese gelemiyorum telafi yazdıracağım” gibi istekler duyarsam çok fena olur ona göre. Yok artık Focus‘da telafi melafi, herkes derse gelecek !!!! Konsere gidenleri çok fena cezalar bekliyor derste ona göre :))))

En son Madonna konserinde aynı tehditleri savurmuştum ve uygulamıştım  hatırlatırım…. İsterseniz bir tıklayın da hatırlayın :)

Uzun lafın kısası konsere gidemedim ama sizlerle Sting’in çok güzel görüntülerinden oluşan bir video paylaşarak günün anlam ve önemine katkıda bulunmak istedim kendi çapımda :)))) Ünlü balerin Alessandra Ferri ve Sting’in birlikte yer aldıkları çok hoş, ancak aslında pek de yeni olmayan bir videoyu paylaşmak istiyorum sizinle. Eminim izleyenleriniz vardır, ama tekrar izlemek de keyif verir diye düşünüyorum çünkü video, Bach eşliğinde çok hoş bir koreografiden oluşmakla kalmıyor bir de üstüne üstlük en başında Sting’in yoga yaparken görüntülerini de içeriyor. Uzun zamandır yoga yaptığını bildiğimiz Sting’in görüntüleri, gitarı ve Ferri’nin muhteşem dansı o kadar güzel bir kombinasyon oluşturmuş ki tekrar tekrar izlenmeye değer bence.Yoga ve Sting

Tekrar hatırlatıyorum konsere gidipte sonra gelip bana nispet yapmaya kalkan üyeler olursa intikamım acı olur sakın unutmayın :)))

Haydi bakalım videoyu izleyin :)

Herkese iyi haftalar, hayata ve kendinize Focus’lanın

Şirvan Denizci

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir