Temel Fotoğrafçılık Atölyesi (Başlangıç Seviyesi)

Fotoğraf alanında kendinizi geliştirmek, dahası profesyonel bir platformda fotoğrafçılığın teknik inceliklerini öğrenmek ister misiniz?

Alanında uzman Fotoğraf sanatçısı Ozan Atasoy'un eğitmenliğini yapacağı temel başlangıç fotoğraf dersleri ile hem keyif alacakları bir hobi edinmek, aynı zamanda da fotoğrafçılığı hobi boyutunun da üstüne çıkartmak isteyen katılımcıları 5 hafta sürecek olan birinci seviye fotoğraf atölyemize bekliyoruz.

5 Haftalık kursumuzun amacı kişiyi Diyafram-enstantane, kompozisyon ve ışığı kullanma gibi daha pek çok temel konuda bilgi sahibi yapmak ve fotoğrafçılığın sadece iyi bir fotoğraf makinesi sahibi olmaktan ya da deklanşöre basmaktan ibaret olmadığını kanıtlar bir teknik bilgi seviyesine ulaştırmaktır.

Eğitimlerimiz ilk defa fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başlayan kişilerin yanı sıra amatör olarak fotoğrafçılık yapan ama bunu daha profesyonel bir aşamaya taşımak isteyen katılımcıları da kapsamaktadır. 4 hafta boyunca teorik işlenen dersler 5. Haftada önceden belirlenmiş olan bir dış mekan gezisiyle pratik olarak uygulanacaktır.

Derslerimize katılım, tercihinize göre grup dersleri ya da özel dersler olarak uygulanmaktadır.