Yoga Buluşmamız Harika Geçti ! İşte Detaylar !
23 Aralık 2013
Pilates Stüdyosunda İngilizce Sohbet Etkinliği II
20 Ocak 2014
Hepsini göster

TRX Suspension Training Derslerimizden Seçme Videolar

TRX Suspension System Bağdat Caddesi2014’ün ilk blog yazısıyla karşınızdayım efendim, herkese merhabalar.

Derslerimiz çok hareketli geçiyor Focus Ahalisi. Pilates üyelerimizden TRX derslerine kayıp çok fazla güçlenip sonra Ozan Hoca’yla bir olup bana nispet yapanlar bile var :) Hele ki hem trx, hem pilates üyeliği olanlardan bazıları, derslerime geldikten sonra “Pilates de neymiş, bana artık vız gelir” falan demeye başladılar. Çok bozuluyorum yani. Yılların eli maşalı, cadı Şirvan Hocası, üyelerin deyimiyle melek yüzlü cani adıyla anılan ben, tahtımı çok fena kaptırmak üzereyim.

Ne harika bir şeymiş şu TRX yahu?? Bu kadar ilgi göreceğini bilseydim daha önce koyardım ders programımızın içine açıkçası.Ozan Hoca’nın Pilates matwork ve TRX Suspension System‘i harmanlayarak 50 dakika boyunca mükemmel bir tempo ile verdiği bu dersler artık bağımlılık yapmaya başladı katılan kişilerde. Papucum dama atılıyor valla :)

Yeni yıla özel hazırladığımız, 5 şanslı üyemize 1 aylık trx dersi hediyemiz için de geri sayım başladı. Bakalım hangi şanslı 5’li 1 aylık ücretsiz trx derslerinin tadını çıkartma fırsatını yakalayacak. Derslerimizi ciddi bel ve boyun problemi yaşayan kişilere pek önermemekle birlikte, eğer uzun süredir pilates yapıyorsanız trx derslerimize daha kolay adapte olabileceğinizi de belirtmek isteriz.

Ancak herhangi bir omurga, kas, eklem vs. rahatsızlığınız yoksa başlangıç seviye ile başlayıp çıtayı yavaş yavaş yükselttiğimiz bir programla  derslerimizden gönül rahatlığıyla yararlanabilirsiniz.

10 Ocak günü şanslı üyelerimiz belirlenecek. Buradan hatırlatalım.

Ozan Hoca’nın özel derslerinden derlediğimiz videomuz ise gözünüzü korkutmasın. Orada çok ileri seviye kişilerle birlikte, başlangıç seviyesinde olan kişilerin dersleri karışık halde sizlere sunuluyor izlemeniz için. Dolayısıyla bizden 1 aylık üyelik hediyesi kazanan üyelerimiz için Ozan Hoca onlara uygun seviyede hareketler belirleyecek. O yüzden videoda  bağıran ve ahlayıp oflayan kişiler sizi ürkütmesin :)))))

*Yeni yıl hediyesi TRX dersi üyeliğimiz sadece hali hazırda üyelikleri devam eden Focus Studio üyelerimiz için geçerlidir. Ayrıntılar için bizimle bağlantı kurabilirsiniz.

Görüntü kalitesi çok iyi değil kusura bakmayın çünkü stüdyomuzun  her video ve fotoğrafını profesyonel bir şekilde çeken Ozan bu kez ders veren tarafta olduğu için bu videoları ben çektim. :)))

Yine de görüntüler  montajlanırken ben çok eğlendim.  Bakalım TRX dersleri sizin de hoşunuza gidecek mi? Haydi izleyin.

 

TRX Suspension System

 

Hayata ve kendinize Focus’lanın

Sevgiler

Şirvan Denizci

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir