Özgür Turan’dan Yeni Yoga Sezonuna Merhaba Yazısı
30 Ekim 2012
Focus’un Tatlı Üyelerinden Ekin Alkan Soyaslan Evlendi :)
20 Kasım 2012
Hepsini göster

Yeni Dersler, Yeni Duyurular

Focus'da dans dersleriMerhaba Focus Studio‘nun tüm üyeleri, blog takipçileri ve egzersiz tutkunları :)

Stüdyomuzda ana branşımız pilatesin yanında pek çok keyifli ve faydalı derse de yer veriyoruz biliyorsunuz. Yoga derslerimiz, Zumba derslerimiz, Pilates derslerimiz tüm eğlencesi ve yararlarıyla devam etmekte. Geçen yıl üyelerimizden çok fazla istek alan  Oryantal  Dans dersleri için bir yıllık bir rötarın ardından start veriyoruz. Latin dansları ve oryantal danslar branşlarında dersler veren pilates eğitmenimiz Zeynep Hoca’yla yakın zamanda  pilatesin yanı sıra Oryantal ve Roman danslarından oluşan bir uygulama başlatacağız stüdyomuzda. Geçen yıl çeşitli sebeplerden dolayı başlatamadığımız bu derslerimiz meraklılarının oldukça ilgisini çekecek diye düşünmekteyiz :) Zumba’dan sonra enerji dolu fıkır fıkır, çok çeşitli figür ve koreografiler öğrenebileceğiniz bu eğlenceli uygulamamızı ben de iple çekiyorum doğrusu.

Bir yandan form tutmanın eğlenceli yönlerini keşfederken, diğer yandan da dansla vücut koordinasyonunuzu geliştirmeyi isteyen herkesi bu derslere mutlaka bekliyoruz.

Detaylı bilgi için bizleri arayabilir, haftasonu ve haftaiçi gruplarımızdan kendiniz için uygun olan grup ve saat için adınızı yazdırabilirsiniz.

Herkese danslı, pilatesli, yogalı ve zumbalı bir hafta dilerim :))

Hayata ve kendinize Focus’lanın.

Şirvan Denizci

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir