Pilatese Dönüş
Pilatese Dönüş
13 Ağustos 2015
Focus Studio
Yeni Pilates Sezonuna Yaklaşırken
11 Ağustos 2016
Hepsini göster

Yeni Pilates Miniklerimiz

Hamile Aletli Pilates Üyemiz

Merhaba,

Uzunca bir aradan sonra yine birlikteyiz :) Biz stüdyo olarak güncellenmeyi seviyoruz. Her sezon web sitemizde de mutlaka minik de olsa değişiklikler, yenilikler oluyor. Bu kez blogumuz da yenilendi. Artık daha modern ve güzel bir tasarımla yeniden sizlerleyiz.

Blogumuz yenilenme sürecinde uzunca bir süre kapalı kaldı. Dolayısıyla sizlerle bu platformda buluşmamız bir süreliğine aksadı. Tabi buradan sık sık paylaştığım güzel doğum haberlerimiz de bir süreliğine sekteye uğradı haliyle. Aslında epey bir zaman önce paylaşmamız gereken doğum tebriği yazılarımız için kısmet bugüneymiş. Şimdi paylaşacağım tebriklerin sahibi olan bebişler epey bir büyüdüler aslında :)))

Focus Studio Bebekleri
Focus Studio Bebekleri
İlk tebriğimiz sevgili üyelerimiz Pelin Serbes ve Başak Mimaroğlu’na; İki arkadaş birlikte gebelikleri boyunca hamile pilatesi düet derslerimize katıldılar. İki yakın arkadaş birlikte keyifli pilates dersleri yaparak doğuma hazırlandılar. Hamilelikleri, ve dolayısıyla da doğumları birbirine yakın zamanda olan sevgili üyelerimiz sonunda birbirinden şeker bebeklerini sağlıkla dünyaya getirdiler. Demin de bahsettiğim gibi bebişler şimdi epey büyüdüler çünkü Pelin 14 Temmuz’da  minik Deniz’i, Başak ise 24 Haziran’da minik Zeynep’i dünyaya getirdi. Dolayısıyla burada paylaştığım fotoğraflarda oldukça minikler. Her Focus bebeği doğduğunda hissettiğimiz heyecanı onlar için de hissediyor ve ömürleri boyunca mutlu, sağlıklı, şanslı ve neşeli olmalarını, anne ve babalarıyla birlikte çok güzel günler görmelerini diliyoruz onlara. Güzel anneler Pelin ve Başak’a da tekrardan bu geç kalmış tebriğimizi sunuyor ve onları sevgiyle kucaklıyoruz :)

İkinci Tebriğimiz ise çok sevgili üyemiz Evrim Arkarakaş ve yakışıklı miniği Can için. Evrim Focus’u kurmadan evvel tanışmış olduğumuz ve pilates geçmişimiz olan bir üyemizdi. Hamile kaldığı dönemde yollarımız tekrar kesişti ve kendisiyle çok keyifli ve düzenli dersler yapma olanağı bulduk. Tüm hamile pilatesi yapmaya karar veren anne adayları gibi O’da gayet bilinçli ve hamilelik dönemini sağlıklı geçirmeye odaklanmış bir üyemizdi. Can’da 14 Temmuz’da dünyaya gözlerini açtı ( O’da tıpkı Zeynep ve Deniz gibi kocaman olmuştur artık diye tahmin ediyoruz)  Aynı şekilde minik yakışıklımız Can’a da başarılarla dolu, sağlıkla dolu, neşeli, uzunnnn bir ömür diliyoruz anne ve babasıyla birlikte… Güzel bir gelecek O’nun olsun. Evrim’i de Focus ailesi olarak tekrardan tebrik ediyor ve sevgiyle kucaklıyoruz. Ve aşağıdaki fotoda Can’ın doğar doğmaz alınan minik ayak izlerini paylaşıyoruz sizlerle :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir