Focus Studio’da Zumba
25 Mart 2012
Yoga’nın Faydaları
02 Nisan 2012
Hepsini göster

Yenilikler

Biliyorsunuz ki Focus Studio her daim kendini yenileyen bir yaklaşımı benimsemiş, kalıplaşmış standart yöntemlerden uzak,eğlenirken ve sosyal yönden de gelişirken sağlıklı şekilde egzersiz yapabileceğiniz bir stüdyo. Stüdyomuz açılalı henüz çok uzun zaman olmadı ama bizler yenilikleri takip ederek,üyelerimize ana branşımız pilatesin yanında, meraklısı oldukları veya faydalanmak istedikleri türdeki  egzersizler konusunda ve diğer konularda ışık tutmaya çalışıyoruz.

Haftanın altı günü Pilates derslerimizin mevcut olduğu stüdyomuzda bazı günler sabah saatlerinde güne huzurlu bir şekilde başlayabileceğiniz Yoga derslerimiz, akşam saatlerinde günün stres ve yorgunluğunu terleyerek ve eğlenerek atacağınız zumba derslerimiz, farklı saatlerde özel ders veya grup halinde tercih edeceğiniz latin dansları derslerimizle stüdyomuzda sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz. Çok yakın zamanda dünyanın pek çok ülkesinde yaygın şekilde uygulanan ama ülkemiz için  çok yeni olan bir egzersiz sistemiyle de sizleri tanıştıracağız. Bunun eğitim süreci bitince stüdyomuzda yeni dersler de başlayacak anlayacağınız ;)

Tüm bunların yanında önümüzdeki aylarda yaz için  yeni kampanya ve seçeneklerin de gündeme gelmesi mümkün. Bizi sürekli takip edenler ve üyelerimiz için bunlardan haberdar olmak çok zor değil. Herkese iyi haftalar dileriz.

 

Hayata ve kendinize Focus’lanın

Focus Studio

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir