Yoga Terapi Derslerimiz
07 Nisan 2014
Yoga Ve Pilates Gezilerimizin İlki 22 Haziran’da !!!
05 Mayıs 2014
Hepsini göster

Yoga Eğitmenimiz Yeni Bir Hayata Başladı

Yoga EğitmeniMerhabalar,

Bu hafta sizlerle çok sevdiğimiz yoga eğitmenimiz Aslı Ünsalan Kanbur ile ilgili çok güzel bir gelişmeyi paylaşmak istedim. Aslında kendisi için çok güzel bir gelişme ve bunun için çok mutluyuz ama tabi içimizde bir burukluk, hafif bir hüzün de yok değil ondan ayrı düştüğümüz için.

Focus Studio’da 2012 yılından beri birlikte çalıştık Aslı Hoca ile…Ama Aslı’nın bir dost olarak benim içimde yeri çok farklı olmuştur her zaman. Aslı Pilates eğitmeni olarak mesleğime ilk başladığım dönemde benim ilk üyelerimden biri oldu. O’nun da içinde bulunduğu ilk matwork pilates sınıfım, eğitmenlik yolunda beni geliştirmek ve bu işte tecrübe kazanmak adına karşılaştığım ilk grubum olmuştur. Yani Aslı, benim o günlerimden, stüdyomu açtığım günlerime kadar hayatımdaki pek çok gelişmeye şahit olmuş insanlardan biridir. Bu sebeple bendeki yeri ayrıdır.

Pilates dersleri sırasında tanışıp hiç kopmadığım insanlardan biri olarak Aslı’yla olan ilişkimiz onun Cihangir Yoga‘dan eğitim alarak yoga eğitmenliğine adım atmasıyla birlikte, beraber çalışma olanağına da dönüştü. Birlikte çok uyumlu ve çok keyifli şekilde çalıştığımıza inanıyorum.

Aslı her zaman iş ahlakı, disiplini, özverisi ve yaptığı işe saygısıyla hatırlayacağım bir yoga eğitmeni… Tatlı sohbeti, gülen yüzü, yardımseverliği ve pozitifliği ile anacağım da bir dost olacak benim için.

yoga uğurlamasıyoga uğurlama partisifocus yoga uğurlaması

 

 

 

 

 

Aslı Hoca, artık İsveç’de yaşıyor. Bundan yaklaşık iki hafta önce kendisini İsveç’e uğurladık. Eşine gelen iş teklifini değerlendirerek orada kendilerine yeni bir yaşam kurmaya karar verdiler ve geçtiğimiz günlerde oraya yerleştiler. Orada da yoga eğitmenliği yapmayı hedefleyen Aslı’ya, Türkiye’den gitmeden önce minik bir veda partisi düzenledik. Üyelerimizden ve dostlardan oluşan minik partimizden bazı fotoğrafları sizlerle de paylaşmak istedim bu hafta ve bu vesileyle ona bir kez daha güle güle deme fırsatı yakalamış oldum.

Kendisini çok özleyeceğiz…. Zaten Aslı Hoca mutlaka İstanbul’a geldiğinde bizleri ziyaret edecek ama, biz de elimize geçen ilk fırsatta ona ziyarete İsveç’e gitmeyi planladık. Bu arada Aslı, Türkiye’den ayrılacağı için, gitmeden 1 ay kadar önce Focus Studio’daki yoga derslerini, yakın arkadaşı olan Aysun Akduran Levent hocaya devretmişti. Aysun Hoca ile yoga derslerimiz kesintisiz şekilde kaldığı yerden devam ediyor.

Dün Aslı’nın doğumgünüydü. (20.04.2014) Doğumgününü bir kez de bu şekilde kutluyor ve ona yeni hayatında başarılar diliyoruz Focus Studio olarak. Umuyoruz ki tüm hayalleri gerçeğe dönüşür. O’na ve çok sevdiğimiz arkadaşımız eşi, İnan Kanbur’a başarılar dileriz :)

 

yoga dostlarıAslı HocaFocus'a veda

 

 

 

 

 

Hayata ve kendinize Focus’lanmayı ihmal etmeyin bu hafta da :)

Sevgiler

Şirvan Denizci

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir