Focus Studio Yeni Sezon Partisi
05 Eylül 2012
Özlenen Zumba Dersleri Başlıyor 27 Eylül Ücretsiz Zumba Partimize bekleriz!!
17 Eylül 2012
Hepsini göster

Yoga Fotoğraf Çekimi Kamera Arkası

 

 

YogaSelam Focus ahalisi :)

Bu sene Focus Studio‘da ağırlık vermek istediğimiz Yoga derslerimiz için web sitemizi revize ettik. Bunun için ilk işimiz birbirinden güzel fotoğraflar çekmek oldu. Bu konuda o kadar şanslıydık ki herkes bir fotoğrafçıyı zor bulurken biz iki fotoğrafçıyla birden çalışma fırsatı bulduk ve fotoğraf çekimi o kadar eğlenceli geçti ki neşemizin  fotoğraflara da yansıdığını düşünüyorum.

Fotoğraflarımızı çeken iki profesyonel isim Ozan Atasoy ve Murat Ertürk o gün mesleki yetenekleriyle sınırlı kalmayıp, çok  güzel yoga yapabildiklerini de kanıtlamış oldular bu çekimde :) Yoga Hocalarımızdan Ayça Algün‘ün rehberliğinde gerçekleşen çekimde aslında hepimiz gerçek bir yoga dersine katılmış olduk. Fotoğraflar akıcı şekilde yoga pratiği yaptığımız sırada çekildiler ve bu yüzden doğallıktan uzaklaşmamış olduklarını düşünüyorum. Çekim aralarında Ozan ve Murat’ın profesyonel fikirleri ve objektifleri Ayça Hoca’nın bilgisiyle birleşince ortaya sade ama bir o kadar da kaliteli fotoğraflar çıkmış oldu. Fotoğrafların web sitemizdeki yerini alma hazırlığında oldukları şu günlerde ben önden kamera arkası fotoğraflarını paylaşıp sizlere bir önizleme sunmayı istedim :)) Ama hemen uyarayım bunların geneli sadece çekim aralarında dinlenirken ve eğlenirken objektife takılan pozlar. Gerçek fotoğraflar ve web sitemizin yoga bölümü çok yakın zamanda hazır olacak ve onu da sizlerle hemen paylaşacağım.

Ben kendi adıma o günkü çekimden hem yoga pratiği  namına hem de ortaya çıkan iş adına çok keyif aldım. Bir yandan da Ozan ve Murat’ın neşeli ve bizleri güldüren esprileri eklenince gün daha bir keyifli hale geldi. Çekim bitsin istemedim doğrusu :)

Devlet Opera ve Balesi Sanatçısı, aynı zamanda çok sevdiğim arkadaşım ve pilates üyem Ece Vural’ın da katılımıyla web sitemize ayrı bir renk geldi diye düşünüyorum. Mesleğine destek ugulama olarak 7 yıla yakın yoga yapmış olan ve dönem dönem birlikte pilates yaptığım sevgili arkadaşımdan tekrardan yogaya başlayacağının sözünü aldık bu çekimler sonrasında. Yoga yapmayı epey bir özlediğini itiraf etti, artık bekliyoruz kendisini :)

Ozan Atasoy, Murat Ertürk ve Ece Vural’a bu güzel çekim için ve  katkılarından dolayı çok çok teşekkür ediyoruz. Ozan Atasoy ve Murat Ertürk’ün diğer işlerini merak edenleriniz varsa aşağıdaki linklerden web sitelerine ulaşabilirsiniz

Ozan Atasoy

www.ozanatasoy.com

Murat Ertürk

www.studioblackout.com

Ayça Algün’le Pazartesi ve Cuma akşamları 19 00 Özgür Turan’la da Salı ve Perşembe sabahları 09 45’de uygulanacak yoga uygulamalarımız için kayıtlar başlamıştır. İş çıkışı yorgunluğundan kurtulup tazelenmek ve şifalanmak isteyenler için ayrıca Salı akşamları 21 00’de bir grup açılması da gündemde.

İşte yoga fotoğraf çekiminden manzaralar :)

 

Yoga kamera arkası

 

 

 

 

Focus Studio ErenköyFocus Yoga backstage

 

 

 

 

Ayça HocaFocus Studio backstage

 

 

 

 

 

Herkese neşeli bir hafta dilerim

Hayata ve kendinize Focus’lanın :)

Şirvan Denizci

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir