Pilates Bebeklerimizden Biri Daha Dünyaya Geldi
22 Eylül 2014
Hamile Pilatesi Bebekleri
Hamile Pilatesi Bebeklerimiz Episode 5 :)
20 Ekim 2014
Hepsini göster

Yoga Yaptık, Yazı Uğurladık, At Bindik

doğada yoga

At Sırtında YogaMerhaba,

21 Eylül 2014 günü Focus Studio‘nun son etkinliğini yaptık. Doğal ortamda nefis bir havada hep birlikte yoga yaptık ve yaza veda ettik. Şimdi artık stüdyomuzun ilk açık hava etkinliği için ilkbaharı bekleyeceğiz.Kaçıranlar üzülmesinler. Çünkü baharda bu kez de pilates ile yaza merhaba demeyi planlıyoruz. Açık havada uygulanan yoga ve pilates egzersileri çok keyifli ve şifalı oluyor açıkçası.

Yine Rüzgar At Çiftliğine gittik bu güzel yaz vedası ve yoga etkinliği için. Bu kez at binmeyi de ihmal etmedik. Oldukça ürkek olan ben bile bu sefer şeytanın bacağını kırdım ve minik bir gezinti yaptım sevimli atımla :) Yoga dersimiz esnasında hava da oldukça elverişliydi. Ne çok sıcak ne de çok soğuktu, tam yaptığımız uygulamaya derstek verir nitelikteydi.

doğada yogaFocus Studio YogaYoga

 

 

 

 

 

Önce saat 10 00 civarında yoga dersimiz başladı. İlk etkinliğimizde olduğu gibi bu kez de havuz kenarını tercih ettik uygulama için. Çevremizdeki mis gibi ağaçların kokusu ve yanımızdaki suyun titreşimleri yoga uygulamamıza daha da bir derinlik kattı. 1,5 saatlik yoga pratiğimizin nasıl geçtiğini anlayamadık doğrusu. Kuş sesleri ve arı viziltilarıya çok huzurlu bir ortamdaydık.

Dersin ardından kahvaltıya geçtik ve hepimiz keyifli sohbetlere daldık. Yoga dersimizi ve diğer anlarımızı sevgili eğitmenimiz ve fotoğrafçımız Ozan Atasoy ölümsüzleştirdi. Daha sonra fotoğraflara baktığımda size bu anlattığım tüm huzurlu havayı çok güzel yansıttığını gördüm Ozan’ın.

Daha sonra serbest zaman geçirdik, dileyenler kahvaltı sofrasında sohbete devam ettiler, dileyenler ise doğa yürüyüşü yaptılar. Tabi bir de at binmek isteyenler oldu aramızdan. Bu kez ben de bu deneyimi yaşamaya karar verenlerden oldum başta da belirttiğim gibi. Sevimli ve iyi kalpli atım Elbruz ile, Seda Hoca’nın eşliğinde minik bir gezinti yapmayı ihmal etmedim. Hatta abarttım üzerinde yoga bile yaptım :P

Akşam üzerine doğru yavaş yavaş toparlanmaya, yaza ve çiftliğe veda etmeye geldi sıra. Bir sonraki etkinlikte yine geleceğiz diyerek oraya veda ederek şehrin gürültülü ortamına istemeye istemeye de olsa geri döndük. Herkesin aklında bir an önce ilkbahar gelsin de yine bu keyfili ortamda bir araya gelelim fikri oluştu tabi :)

Erenköy YogaErenköy'de Yoga DersleriBağdat Caddesi Yoga Dersleri

 

 

 

 

 

Yoga Ve At GezisiYoga Ve KahvaltıYoga Gezisi

 

 

 

 

 

İlkbaharda ilk planımız bu kez yaza pilates yaparak merhaba demek olacak. Daha başka etkinliklerde buluşmak üzere herkese sevgiler :))

Haya ve kendinize Focus’lanın

Şirvan Denizci

BENZER YAZILAR İÇİN TIKLAYINIZ;

Doğada Yoga Ve Trekking Yaptık

Yoga Gezilerimizin İkincisini Gerçekleştirdik

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir